אמנם היא רק בת 21, אך יובל דיין הספיקה לפרוץ תודעת הקהל הישראלי ובגדול. מאז הפריצה בדה וייס, כבשה דיין את הקהל עם הופעות מרגשות

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של יובל דיין פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

היא התחילה את הדרך המוזיקלית שלה עוד בבית באשדוד כשאהבה לנגן ולשיר. חבריה רואים את הגיטרה כחלק בלתי נפרד ממנה. אל המוזיקה הישראלית היא נכנסה כאשר השתתפה בתכנית דה ווייס. בניגוד למשתתפים רבים אחרים, כולל הבולטים ואפילו הזוכים בתכניות אשר נעלמים לאחר עשר דקות של תהילה, יובל דיין לא שקטה ולא נחה. היא החליטה בכלל לפרוש מהתכנית בשלב חצי הגמר והמשיכה לרכוב על הגל. בתכנית היא שרה את השיר "שאריות של החיים" של עידן רייכל שזכה להצלחה רבה. מאז הספיקה להוציא אלבום ב- 2013 בשם "לאסוף" עם השירים "לאסוף", "עד שתחזור", "אל תאמר" וגם "צבעים". כעת היא עובדת על אלבומה השני. יובל דיין לקחה חלק בסיבובי הופעות של זמרים רבים כמו אמיר דדון, דודו טסה, שלומי שבת ובימים אלה יוצאת לסיבוב הופעות משלה.

סגנון ההופעות של יובל דיין

יובל דיין זכתה להצלחה גדולה בזכות הקול המיוחד שלה המחוספס מעט וגם בזכות המראה הפראי במידה הנכונה. במהלך הופעות יובל דיין נותנת לקהל ליהנות מן הקול המיוחד, מן הסלסולים העדינים וסגנונה המוזיקלי הייחודי המשלב בין רוק רך לסגנון ים תיכוני המשתלבים יחד באופן מושלם. הסגנון המוזיקלי של יובל דיין הוא לא שאריות של החיים, אלא חתיכות מן החיים שמשתלבות יחד לפאזל ססגוני, מגוון ומיוחד.