יהודית רביץ היא אחת הזמרות הבולטות בארץ, אחת הזמרות שהובילו את המוזיקה הישראלית החדשה. ככזו, היא קיבעה לעצמה מקום של כבוד בהווי המוזיקלי הישראלי, ובאמתחתה מגוון של הופעות בלתי נשכחות

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של יהודית רביץ פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

יהודית רביץ שרה במגוון רחב של סגנונות - שירים שקטים כמו "מילה טובה", "סוף לסיפור" ועוד רבים אחרים, לצד שירים קצביים כמו "ארבע לפנות בוקר", "ארץ טרופית יפה" ואפילו שירים לילדים במסגרת האלבום המצליח לילדים "הכבש השישה עשר". היא החלה את דרכה בלהקה צבאית ובתכנית כשרונות צעירים ברדיו. בתכנית זיהה אותה אריק איינשטיין והזמין אותה להופיע איתו ולאחר מכן ללוות אותו יחד עם קורין אלאל בשיר "עטור מצחך" ומכאן הכל היסטוריה... היא הוציאה 12 אלבומים, ביניהם "בוא לריו", "דרך המשי", "באה מאהבה" "געגוע" וכן מספר אלבומי אוסף. היא ביצעה שיתופי פעולה עם זמרים רבים כמו אריק איינשטיין, אלון אולארצ'יק, יוני רכטר וכל הרכב הכבש השישה עשר.

סגנון ההופעות של יהודית רביץ

בהופעות של יהודית רביץ ניתן לראות בכל רחבי הארץ. בכל הופעה שלה היא שרה שירים מגוונים מתוך הרפרטואר העשיר שלה. יהודית רביץ ששרה כבר קרוב לארבעים שנה (!) לא מתעייפת. היא עדיין מלאת אנרגיות לשיר את שיריה הקצביים, בהם היא סוחפת את הקהל המכיר את כל המילים וגם שרה את שיריה השקטים, אשר רבים מתוכם הם שירי משוררים מוכרים כמו דליה רביקוביץ או לאה גולדברג. השילוב בין האנרגיות הרבות לבין הרגישות והשקט הפנימי הוא שהופך את יהודית רביץ לרלוונטית תמיד ולזמרת שתמיד מצליחה לחדש ולהפתיע. בימים אלה היא מופיעה ושרה ממיטב שיריה יחד עם הרכב כלי נשיפה.