אורי חזקיה הופעות K2_IMAGE|_CREDITS דודי חסון

עבור אורי חזקיה הדרך להפוך לסטנדאפיסט מצליח לא היתה כלל קלה או מובנת מאליה. בתור ירושלמי במקור ובן לאב שהוא קריין חדשות (מלאכי חזקיה) ולאמא מורה, הוא טיפס ועלה בסולם לאט לאט עד שהפך את הסטנדאפ לעיסוקו המרכזי ולפרנסתו העיקרית

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של אורי חזקיה פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

הוא מעיד על עצמו שאף פעם לא היה ממש ליצן הכיתה וגילה את היכולת הטמונה בו להצחיק בעיקר בצבא, אז גם העז והלך להופיע ב"קאמל קומדי קלאב". לאחר מכן אסף בדיחה לבדיחה עד שהעלה מופע שלם. בין לבין גם כתב בדיחות לאחרים, קיבל מדי פעם פינה בתכנית וכך חדר לתודעת הציבור וליבו. מלבד הופעות סטנדאפ שהוא מקיים בכל רחבי הארץ, אורי חזקיה עוסק גם במוזיקה והוציא מספר שירים, השתתף בסרט "פלאות" של אבי נשר ומשתתף גם כחבר פאנל בתכנית "מועדון לילה" לצד ישראל קטורזה, דינה סנדרסון וצביקה הדר אותו העריץ בתור ילד.

 

סגנון ההופעות של אורי חזקיה

במהלך הופעות סטנדאפ שלו אורי חזקיה מדבר על כל נושא ואומר את כל מה  שיש לו להגיד. חשוב לו מאוד הקשר הישיר עם הקהל. מלבד הטקסט המובנה, אורי מסתמך גם על הרבה .מאוד אלתורים שהם חלק מהקסם של מופע סטנדאפ. הוא מעיד כי לפעמים אותו מופע יכול להצחיק עד דמעות קהל אחד ולעבור באופן פושר עם קהל אחר. הופעה שלו אינה רק בדיחות נטו. קשה להתעלם ממראהו ובעיקר תספורתו הייחודיים ואליו נלווים גם אורות צבעוניים, מוזיקה ושלל אפקטים שהופכים את ההופעה למיוחדת ומרתקת את הקהל.