צביקה פיק או "המאסטרו" הוא אחד היוצרים, המלחינים והזמרים הצבעוניים, המעניינים והבולטים שישנם בארצנו הקטנה. יש שמחבבים יותר את אופיו ויש שפחות, אך בכל מקרה - אין אף ישראלי שאדיש אליו. 

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של צביקה פיק פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

מלבד הקריירה המוזיקלית, גם חייו האישיים מסקרנים עד כדי כך שהופקה עליהם סדרה הנקראת על שמו- המאסטרו. דבר נוסף לגביו כולם תמימי דעים הוא הכישרון הרב של צביקה פיק כיוצר וכמבצע. הוא מנהל קריירה מפוארת במהלכה הוציא 17 אלבומים הכוללים גם אוסף ואלבום הופעה חיה וכתב שירים רבים לזמרים אחרים. שירים רבים שלו הפכו ללהיטים ואף לקלאסיקות כמו "מעלה מעלה", "מרי לו", "אלף נשיקות", "אני אוהב אותך לאה" וכמובן השיר "דיווה" בביצועה של דנה אינטרנשיונל שזכה במקום הראשון באירוויזיון.


סגנון ההופעות של צביקה פיק

במהלך הופעות של צביקה פיק אין רגע דל. הוא מביא בהן ממיטב שיריו בכל הזמנים, החל משנות השבעים בהן פרץ במחזמר "שיער" ונחשב לדמות יוצאת דופן ועד היום. צביקה פיק מנגן בפסנתר ונראה כאילו הוא משחק איתו ועם הצלילים בצורה וירטואוזית. מעבר למוזיקה עצמה, המאסטרו תמיד יפתיע במראה החיצוני שלו: הלבוש הנוצץ, הנעליים ומשקפי השמש שהפכו כבר לסמל המסחרי שלו ואיתם יופיע לעיתים גם בערב. מדי פעם הוא יזרוק בדיחה לקהל. נראה לעיתים שהוא משתדל להסתיר את היותו אדם מצחיק ושמדי פעם, "בטעות" נפלטות לו בדיחות הנאמרות כלאחר יד ומצחיקות את הקהל. צביקה פיק הוא אישיות ונחשב למלך הפופ הישראלי והקהל הנאמן המלווה אותו הוא עדות לכך.