תום יער לא פוחדת לחשוף את עצמה ולדבר על ה-כ-ל ובעיקר על הקשיים אותם היא חווה במופע סטנדאפ קורע מצחוק. רוצו לצפות 

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של תום יער פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

תום יער מוכרת לכולנו כקומיקאית שאין לה שום בעיה לצחוק גם על המראה שלה. למעשה, שיא הצלחת הקריירה שלה נובע מיכולת ההומור העצמי הגבוהה שלה. במהלך ההופעה למשל, היא מדברת עם הקהל על החלטות הרות גורל כגון השפעת חולצה לבנה על התדמית העצמית, או על חיזוק הביטחון העצמי באמצעות רכישת ג'ינס בגודל של שתי מידות פחות מאוהל.

לאחר שנים ארוכות של הופעות סטנדאפ במועדונים קטנים, הגיע גם הזמן שלה לככב. היא התחילה עם פינה קטנה בתכנית "היום בלילה" בהנחיית גורי אלפי, המשיכה כאורחת ב"ארץ נהדרת", אך פרצה לתודעת הקהל בזכות סדרת הטלוויזיה המצליחה בכיכובה: "תום יער עושה את שביל ישראל".

היום, בגיל שלושים, תום יער נחשבת לאחת הנשים המצחיקות בארץ, ומבססת את ההופעה שלה על תום הישנה, למרות המהפך שהיא עוברת לשינוי המראה החיצוני שלה. היא מוכנה לעשות הרבה על מנת להצחיק, וממהרת להרגיע: "קיצוני זה לא יהיה".

אנטיתזה לנערות השער האולטימטיביות

כמעט לא קיים תרחיש שאותו לא תסכים תום יער להציג על הבמה, כולל להשתמש במילים גסות, לחשוף את מחטב הגוף שלה, ובעיקר לצחוק על עצמה. במופע שלה, שאותו היא מגישה כמו הצהרה אידיאולוגית קורעת מצחוק אך גם עצובה וכואבת, תום יער מציגה, בדרכה שלה, ובסגנונה הבוטה המיוחד, את הקשיים שאותם היא חווה.

היא מדברת על החיים בתל אביב, על המסיבות הנכונות שלהן הכניסה מותרת לנשים בעלות דימוי גוף נכון, על יחסי מין, או העדרם, על יחסי משפחה מורכבים, השפעות הטכנולוגיה על אובדן התמימות, אך בעיקר על הזכות של נשים, שאינן עונות על ההגדרה האולטימטיבית לנערות שער, לקבל הכרה ואהבה, ממש כמו כולם.

ללא צנזורה, בשפה נוקבת המתארת דימויים ציוריים של תרחישים הזויים, תום יער שובה את לב הקהל, ומצחיקה עד דמעות.