סינגולדה הוא אומן בחסד. לאחר שנים של הופעות עם אומנים אחרים הגיע תורו להיות במרכז. הופעה של סינגולדה וחברים נותנת את האפשרות ליהנות מהאדם המוכשר הזה 

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של סינגולדה וחברים פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

מעריציו הלא מעטים של שלמה ארצי רגילים לראות את סינגולדה בכל הופעה. לאט לאט, בדרכו השקטה והצנועה פילס סינגולדה את דרכו לקדמת הבמה (יחד עם כל הגיטרות שלו כמובן). סינגולדה הוא וירטואוז ממש ובעל יכולות יוצאות דופן בכל הקשור לשליטה ולהפקת צלילים מן הגיטרה. לא סתם שלמה ארצי שומר אותו צמוד אליו כבר מעל 25 שנה. סינגולדה נולד ממש אל תוך המוזיקה, אביו היה נגן חתונות כך שהוא נשם את המוזיקה מההתחלה. הוא למד מנדולינה וגיטרה. הוא הצטרף ללהקתו של שלמה ארצי ב- 1992 ועובד עם שורה ארוכה של אמנים בולטים במוזיקה הישראלית כמו אייל גולן, ארקדי דוכין ועוד, ואפילו שיתף פעולה עם המפיק ג'ורג' מרטין מהביטלס וניגן במופע שארגן.

מאחורי הבמה אל קדמת הבמה 

בנוסף לליווי המוזיקלי שהוא נותן לזמרים שונים, את הנגינה הוירטואוזית של סינגולדה ניתן לראות כבר מספר שנים במופע "סינגולדה וחברים". במופע המקסים הזה הוא מנגן עם חברים את המוזיקה שממנה צמח כמו שירים של דיפ פרפל, ביטלס, לד זפלין, אריק קלפטון ועוד. הוא מארח במופע אמנים צעירים כמו מיקה שדה, קרן טננבאום ועוד. המופע של סינגולדה וחברים רץ כבר מספר שנים ובמסגרתו ישנן הופעות בכל רחבי הארץ. רבים מגיעים לראות את המוזיקאי והאדם המיוחד הזה שכבר מזמן קיבל מקום של אמן בזכות עצמו.