עם שפע של קסם אישי, שלומי קוריאט חוזר לעשות את מה שהוא הכי אוהב לעשות - קומדיה!

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של שלומי קוריאט פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

אף על פי שנראה שתמיד היה קומיקאי, את קריירת המשחק שלו התחיל שלומי קוריאט, כסטודנט ב"בית צבי", בתפקיד הראשי במחזה של שייקספיר "מידה כנגד מידה". מאז עבד קשה ובהתמדה, עד שהגיעה הפריצה המיוחלת לתודעה בזכות התפקיד שלו כאבי הטחול בסדרה "הבורר".

קוריאט, ילד השכונה מיבנה, מרגיש היום שמצד אחד אינו צריך יותר להתאמץ ולהוכיח את עצמו כדי להשתוות ל"ליגה של הגדולים", אך מצד שני חשוב לו גם לשמור על צניעות ולא לנקר עיניים עם מכוניות פאר או חיים בשכונות יוקרה, למרות ההצלחה.

משלישיית פרוזאק עם יובל סמו ואופיר לובל, דרך "רוקדים עם כוכבים", אינספור תפקידים בסדרות טלוויזיה, הצגות תיאטרון וסרטי קולנוע, ועד אבי הטחול בסדרה "הבורר", שלומי קוריאט, נשוי ואב לארבע ילדים, נחשב היום לדמות המוכרת והאהובה ביותר כמעט בכל בית ישראלי.

בלי פוליטיקה ובלי שדים עדתיים: הנציג העממי של הפריפריות

שלומי קוריאט, נשוי ואב לארבעה ילדים, שקרא ולמד מחקרים על רוצחים סדרתיים כדי לגלם היטב את דמותו של אבי הטחול, חוזר למקום שבו הוא מרגיש הכי בנוח – הקומדיה. מדמות של רוצח סדרתי לדמות של מצחיקן סדרתי, הוא מעלה מופע סטנדאפ איכותי, חושפני, שנון, נוקב, וקורע מצחוק.

קוריאט מגדיר את עצמו כנציג העממי הגאה של הפריפריות, ובהופעה הוא מציג את התרחישים והדמויות מחיי היומיום שמוכרים לכולם. הוא מדבר עם הקהל על מה שקורה לאנשים שמתחתנים ומביאים ילדים לעולם, מספר על המשפחה המרוקאית שלו, הילדות והנעורים עם החברים בשכונה, לעומת החיים בעיר הגדולה, ומקפיד שלא להיכנס למלכודות של פוליטיקה ושדים עדתיים.

במשך שעה וחצי של הומור מדויק, אנרגיה מטורפת ושפע קסם אישי, שלומי קוריאט קורע את הקהל מצחוק בהופעה שחובה לרוץ לראות.