הדבר הראשון שניתן לראות אצל שמעון בוסקילה במהלך הופעה הוא שהשירה יוצאת לו מתוך עומק הנשמה. זו הסיבה שהופעות של שמעון בוסקילה שבו ליבם של רבים

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של שמעון בוסקילה פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

שמעון בוסקילה נולד באופקים, ולא גדל עם כפית זהב בפה. את אחד משיריו "עכשיו אני סולח" הוא מקדיש להוריו שכפי שהוא אומר - שומרים עליו עכשיו מלמעלה. מאימו התייתם בגיל צעיר מאוד ומאביו בשנים האחרונות לאחר קשר לא פשוט עימו. הוא התחיל בתיפוף ובגיטרה, הקים להקה שנקראה סהרה שעימה הוציא שני אלבומים. הוא עבד שר יחד עם שלמה ארצי את השיר "עלש" ושיר נוסף במסגרת הפרוייקט של עידן רייכל. הוא הלחין שירים לזמרים כמו שרית חדד, מירי מסיקה, שירי מימון, שלמה ארצי ועוד. ב- 2003 הוציא את אלבום הבכורה שלו "מחפש חבר קרוב". ב- 2007 הוציא את האלבום "מרגיש את זה" וממש לאחרונה את האלבום "למה לי". כעת הוא עורך סיבוב הופעות של אלבומו האחרון ולפני כן היה עסוק בסיבובי הופעות עם שירי מימון במסגרת המופע המשותף.


סגנון ההופעות של שמעון בוסקילה

במהלך הופעה השקט של שמעון בוסקילה חודר לנשמות הצופים. שיריו "יא מאמא", "את המחר שלי", "געגוע" ועוד יוצאים מתוך ליבו של בוסקילה הישר אל לב הצופים. המופע המשותף של שמעון בוסקילה ושירי מימון הפך למוצלח במיוחד בגלל השילוב של השקט של בוסקילה והאש של שירי מימון. במהלך המופע יצאו שירים מוצלחים במיוחד כמו "עד סוף העולם", "כמה אהבה" ואחרים. השירים העמוקים הם אלה להם בוסקילה כותב את המילים ושנכתבים בערבית מרוקאית, שפת האם של אימו.