כאשר רואים את הפרוייקט של רביבו בהופעות או ביוטיוב, הדבר עושה חשק פשוט להכנס אל תוך המסך ולהצטרף אליהם. הם נותנים את התחושה שכיף להם ביחד והם מעידים שהדבר אכן כך

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של הפרוייקט של רביבו פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4רביבו הוא למעשה המוזיקאי רביב בן מנחם העובד כבר שנים כקלידן ומעבד יחד עם הזמר ליאור פרחי. הוא חלם תמיד לשיר שירים עליהם גדל בבית ולאחר תקופה ארוכה של חלומות החל לפעול. הוא אסף את חברו הזמר אלירן בן צור ואת אחיו ניר בן מנחם ויחד הקימו את הפרוייקט של רביבו. הכל החל בשביל הכיף ללא כוונות מקצועיות, אך הצפיות הרבות ביוטיוב הביאו גם לארגון הופעות בשטח ולא רק ברשת. אלבום הבכורה של הפרוייקט של רביבו הנקרא "מה נותר מאלה" הוא מחרוזות שירים הכוללות שירים ישנים שונים שההרכב אסף ועיבד. 
סגנון ההופעות של הפרוייקט של רביבו

הופעות של הפרוייקט של רביבו, ממש כמו מחרוזות השירים שלהם  ביוטיוב מלאות בשמחה. רביב בן מנחם מספר כי הופעה ראשונה שלהם התקיימה במועדון תל אביבי ביום בו השתוללה סופה בחוץ והם חששו כי איש לא יגיע, אך החששות התבדו. הקור שהיה בחוץ לא הורגש בשל החמימות שנוצרה בהופעה. האנרגיות שיוצר ההרכב בשל המוזיקה השמחה וגם הקשר הקרוב בין חבריו מורגשות היטב והופכות כל הופעה שלהם לכיפית. גם העובדה כי הם אינם לוקחים רק שירים הכלולים בזמר הים תיכוני אלא גם שירים ישראלים מובהקים כמו של יהורם גאון וזמרים אחרים האהודים על כולם הופכת אותם לגורם מאחד ומלכד.