רשף לוי מקיים הופעות סטנדאפ ברחבי הארץ אשר איתן הוא רץ כבר מספר שנים ועוסקות בחייו ובחוויות העוברות עליו כאב לשבעה ילדים (!)

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של רשף לוי פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

רשף לוי עושה ויוצר בתחומים שונים. הוא מחזאי, במאי, תסריטאי של סרטי קולנוע ותכניות טלויזיה, כותב טורים שבועיים באתרים שונים ואף במקומונים. לפני המופע הקומי החומרים במופע הסטנדאפ שלו היו קשים יותר לעיכול ומעוררי מחלוקת. האבהות כנראה ריככה אותו והפכה אותו לציני פחות. רשף לוי כתב תסריטים למספר תוכניות טלויזיה. הא הספיק לכתוב אפילו תסריט לתוכנית המיתולוגית זהו זה וכן לשמש, חלומות בהקיציס, הבורר ואף השתתף בתכנית משחק מכור- הגרסה הראשונה לתכנית "גב האומה" עם ליאור שליין. לקולנוע כתב את הסרט "אהבה קולומביאנית", כתב וביים את הסרט "איים אבודים" שזכה להצלחה ואת הסרט "לצוד פילים" בהשתתפות ששון גבאי ומוני מושונוב.

 

סגנון ההופעות של רשף לוי

רשף לוי, בתור תסריטאי וסטנדאפיסט מבריק יורד במהלך הופעות הסטנדאפ שלו לפרטים, מדבר עם הקהל כאילו היה חברו הטוב ביותר ומגלה לו סודות מחדר המיטות, משתף אותו בחוויות מצחיקות עם ילדיו, חוויות שלעיתים מצחיקות גם באותו רגע שהן מתרחשות ולעיתים מצחיקות רק בדיעבד... רשף לוי מאלתר המון במהלך הופעות. בתור תסריטאי של תכניות קומיות הוא לא מתקשה לאלתר ותמיד שולף פאנץ' ליין מן הכובע. הוא מדבר על הדברים הסטנדרטיים ביותר, כאלה שאנו חושבים שקורים רק אצלנו, אך מסתבר שהם מהווים מכנה משותף רחב מאוד.