יתכן כי הרואים לראשונה את להקת רד בנד נוטים לחשוב כי זוהי להקה הקשורה לתכנית ילדים כלשהי, אך כאשר הלהקה מתחילה לשיר, או אחד מחבריה מתראיין, ברור כי מדובר על להקת רוק לכל דבר... 

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של רד בנד פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

להקת רד בנד היא להקה ישראלית- אמריקאית שהוקמה על ידי מספר בובנאים. הדמות הראשית, רד אורבך, מופעל ע"י ארי פפר, פונצ'ו הגיטריסט הוא מיכה דומן ולפטי- קלידן, מתופף ובסיסט הוא עמי ויזל. הלהקה החלה את דרכה עם מופעי רחוב בשדרות רוטשילד ובמקומות שונים בתל אביב ב- 2005. כבר לאחר שנה יצאה לסיבוב הופעות ברחבי העולם. ב- 2008 שונה שם הלהקה מ-"דה פפט פולק ריוויו" לשמה הנוכחי רד בנד. אז גם שודרה סדרה בהוט בשם זה עם חברי הלהקה. תכנית נוספת רק בהשתתפות רד שודרה ב- 2013 בערוץ 2 יחד עם דביר בנדק.

 

סגנון ההופעות של רד בנד

הופעות של רד בנד הן הופעות מלאות בכיף, מוזיקה ושירי קאבר מגוונים. הלהקה הקפידה לבנות את חברי הלהקה כדמויות אנושיות בעלות אופי משלהן, סיפור חיים וסגנון, כך שנוצרות הופעות מלאות בעניין המיועדות למבוגרים ואינן בעלות אופי ילדותי. רד הרוקיסט המזדקן, פונצ'ו הגיטריסט הקשוח ולפטי שעבר שינוי והיום הוא רגוע ושוחר שלום לעומת חבריו הבועטים, משלבים במהלך הופעה שירי רוק מוכרים יחד עם שירים אמריקאים עממיים בסגנון פולק. הופעה של להקת רד בנד היא חוויה והעובדה כי אלה בובות הופכת את הלהקה לאטרקטיבית בכל העולם.