כבר 30 שנה שרמי קליינשטיין הוא חלק בלתי נפרד מהמוזיקה הישראלית, גם בשירים שהוא עצמו שר וגם בשירים שכתב לאחרים. אין ספק שהופעה של רמי קלניישטיין היא מאלה שאסור להחמיץ

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של רמי קליינשטיין פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4


קשה אולי להאמין בגלל הבייבי פייס שלו, אבל רמי קליינשטיין מלווה את המוזיקה הישראלית ומהווה חלק חשוב ממנה כבר מעל שלושים שנה. רמי קליינשטיין לא רק מרגש ומקפיץ את הקהל במהלך הופעות שלו אלא גם כותב ומלחין שירים שהפכו ללהיטים מוכרים לאמנים רבים בארץ, ביניהם כמובן ריטה. לריטה הלחין רמי את להיטיה הגדולים שהביאו אותה למה שהיא היום, שירים כמו "שביל הבריחה", "אהובת הספן" ועוד. אבל ריטה היא רק ההמשך, רמי התחיל להתעסק במוזיקה כבר בגיל 8 ובתיכון הקים להקה עם ירמי קפלן. גם בצבא המשיך לעסוק במוזיקה כמנהל להקה צבאית. אלבום הבכורה שלו יצא ב- 1986 בו הפציץ את הבמה בסיבוב הופעות עם "ביום של הפצצה". מאז הוציא 15 אלבומים נוספים, עם שירים "מפציצים" וגם עם שירים רגועים כמו "תפוחים ותמרים" או "מתנות קטנות".

סגנון ההופעות של רמי קליינשטיין 

הופעות של רמי קליינשטיין הן מגוונות. היכולת המוזיקלית האדירה שלו הופכת את המוזיקה שלו למגוונת. מרוקיסט הוא הופך בשניות לזמר מרגש ששר מלודיות שקטות ורגועות. רמי קליינשטיין משתף פעולה עם זמרים נוספים, אחד הבולטים עימם שיתף פעולה לאחרונה הוא קרן פלס. ההופעה המשותפת שלהם זכתה להצלחה רבה. במקביל מופיע רמי לבד. להופעות מגיע קהל שמלווה את רמי כבר במשך שנים וגם קהל נוסף אשר מגלה במשך הזמן את המוזיקה המקסימה שלו שאף פעם אינה משעממת ותמיד מתחדשת.