גם לאחר שעבר את גיל 60, רמי פורטיס ממשיך להיות הרוקיסט של המוזיקה הישראלית. כל הופעה של רמי פורטיס מלווה באנרגיות מטורפות שסוחפות את הקהל

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של רמי פורטיס פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

עם הקול המיוחד שלו, הטמפרמנט הייחודי, הרוק המשובח וכמות הלהיטים הייחודיים שלו, רמי פורטיס נחשב לאחד המוזיקאים המשפיעים ביותר ברוק הישראלי. רמי פורטיס, במיוחד בעבר, פעל ללא עכבות ונתן את עצמו ללא גבולות, מה שהפך אותו למוזיקאי המשפיע שהוא. פורטיס הוציא עשרה אלבומים בסך הכל, כשהראשון בהם הוא "פלונטר" שיצא ב- 1978. כמו אמן אמיתי, הסיפור של פורטיס הוא מעין סיפור סינדרלה. הוא החל בכלל כעובד במה של להקת תמוז ובאחת ההופעות קבל מאריאל זילבר הזדמנות לשיר כשחברי הלהקה מלווים אותו. זו הנקודה בה גילה עובד הבמה (ולא רק הוא) את המוזיקליות שלו ומכאן הכל היסטוריה. במהלך השנים שיתף פורטיס פעולה עם אמנים שונים, בעיקר עם ברי סחרוף אך גם עם שלומי ברכה ועוד והוציא עשרות שירים כמו "חתול מפלצת", "ניצוצות", "אמריקה", "חלום כחול" ועוד.

כל הופעה של רמי פורטיס היא הופעה עם נשמה

הופעה של רמי פורטיס היא לא עוד הופעה שגרתית ומרדימה. אמנם פורטיס חצה כבר את גיל שישים, אך הדבר לא מונע ממנו להיות רוקיסט ובועט, כי כמו שהוא בעצמו אומר באחד השירים שלו: "אין קץ לילדות"... כשפורטיס פותח בסיבוב הופעות הוא מופיע במגוון מקומות, החל ממועדונים קטנטנים, דרך מועדונים ומקומות גדולים יותר ועד למקומות הגדולים והמרכזיים בארץ- תמיד יהיה ביקוש לשלל השירים שלו שהביאו את הרוק ואת השוליים אל תוך המיינסטרים והפכו גם את השירים הבועטים למכנה משותף עבור קהל רחב.