פבלו רוזנברג התחיל את דרכו המוזיקלית כזמר הופעות של חתונות בהן הכניס אוירה לטינית, אך אל תודעת הציבור פרץ כאשר הצטרף ללהקת סטלה מאריס

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של פבלו רוזנברג פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

הוא היה סולן הלהקה ואף כתב חלק משיריה המפורסמים כמו "שימי נר על החלון", "תני לי ללכת" ו"בואי כבר הביתה". מלבד הוצאת אלבומים או סיבובי הופעות בכל הארץ פבלו רוזנברג משלב פרויקטים נוספים. הוא השתתף באחת העונות של "רוקדים עם כוכבים" בה רקד בכל הסגנונות, כולל סגנון לטיני הטבוע בדמו, שפט באחת העונות של כוכב נולד, היום הוא מגיש תוכנית בערוץ 24 ואף משתתף בפרסומת בה הוא מפגין את היכולות הקומיות שלו. פבלו רוזנברג הוציא שבעה אלבומים כסולן כשהאלבום האחרון נקרא "נורמלי" והוא מלווה בימים אלה בסיבובי הופעות בכל הארץ.


סגנון ההופעות של פבלו רוזנברג

פבלו רוזנברג מרבה להופיע במקומות בהם יש לו קשר ישיר עם הקהל. הוא משלב מוזיקה מלודית ורכה יחד עם מוזיקה לטינית חמה. את אלבומו החדש "נורמלי" הוא מתאר בתור האלבום הישראלי ביותר שלו. באלבום זה חושף פבלו רוזנברג את עצמו, את מחשבותיו ואת תהליך ההתבגרות שהוא עובר. הופעה שלו היום שונה מהופעותיו עם להקת סטלה מאריס בהן היה צעיר פרוע ושובב. השירים החדשים מצטרפים לשירים המוכרים של פבלו כסולן כמו "בדמעות שאת בוכה". השירים אמנם רגועים, רומנטיים ומלאי הרהורים על החיים אך תמיד יחשף במהלך הופעות הצד האחר והשובבי שלו.