נורית גלרון הופעות K2_IMAGE|_CREDITS אוהד רומנו

כמו זמרים ותיקים רבים, גם נורית גלרון החלה את דרכה המוזיקלית בהופעות בצבא בצוות הווי גולני. לאחר השתתפות בתכנית רדיו לגילוי כשרונות צעירים היא התגלתה והתקדמה מבחינה מקצועית

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של נורית גלרון פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

אלבומיה הראשונים היו מוקדשים בעיקר לשירי משוררים כמו נתן זך, ששיריו מלווים אותה לכל אורך הדרך, יונה וולך, לאה גולדברג ועוד. שיריה בשנות השבעים והשמונים הם בעקר שירים רציניים ואפילו נוגים כמו "כי האדם עץ השדה", "כשצלצלת רעד קולך" ועוד. לאט לאט עם השנים נורית גלרון עוברת גם לשירים קלילים יותר כמו "נגיעה אחת רכה" או "יש לי סימפטיה". כך, הופעות שלה הפכו למגוונות יותר עם שילוב בין שירים קלילים לבין שירים הנכנסים עמוק לתוך הנפש ובעלי לחן שקט ורגוע. בשנות התשעים הוציאה אלבום קלאסי עם תזמורת הסימפונט ברעננה, וניתן לראות כי היא מחפשת כל הזמן דרכים כיצד לגוון ולהמציא את עצמה מחדש.

 

סגנון ההופעות של נורית גלרון

יכולותיה הווקאליות של נורית גלרון מביאות לכך כי כל הופעה שלה היא מרשימה ומיוחדת. נורית גלרון נותנת את כל כולה במהלך הופעות והקהל המגיע אליהן אכן מוקסם מכך. היא גם מספרת בדיחת מדי פעם, כאשר כמעט בכל הופעה חוזרת הבדיחה על כך שעד היום מתבלבלים בינה לבין יהודית רביץ ואין פלא- השיער המתולתל, הגיל הדומה, והסגנון המוזיקלי הקרוב עושים את שלהם... נורית גלרון היא זמרת מצליחה עם רפרטואר עשיר מאוד של שירים, החל משירי משוררים, דרך שירים קצביים ועד שירי ילדים (כמו "הלילות הקסומים") והקהל זוכה לקבל מכל העולמות.