אל תפספסו את ההופעה של נמרוד הראל, אומן החושים שירתק אתכם מהרגע הראשון בהופעה בלתי נשכחת שמשלבת מתח והתרגשות לאורך כל הדרך

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של נמרוד הראל פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 


הופעה של נמרוד הראל היא חוויה רב חושית. אצלו הביטוי אמן חושים הוא מדויק. עם זאת, נמרוד הראל מדגיש בכל הזדמנות כי אין לו כוחות על טבעיים. כל הטכניקות המשאירות את הקהל פעור פה וללא יכולת למצמץ (כי הוא מרותק ממה שמתרחש על הבמה, לא כתרגיל נוסף של נמרוד...) הן טכניקות נרכשות ונעות בתחום שבין הסוגסטיה, הדמיון המודרך והאילוזיה. היכולת שפיתח נמרוד להכנס אל תוך מוח האדם ולהבין איך עובדות עליו פעולות שונות ולאיזה תוצאות הן מביאות היא מדהימה והיא הבסיס לניסים המתחוללים על הבמה. מעבר להופעות, מאחורי נמרוד ישנן מספר סדרות כמו "בלתי נתפס", "העוקץ" ו"בלתי נראה" שבחלקן שיתף פעולה עם אמני חושים נוספים. הוא גם מעביר הרצאות עסקיות העוסקות בהעברת מסרים, הצלחה בקיום משא ומתן ועוד.

מופע חוצה גבולות סגנון 

לאחרונה יצא נמרוד הראל לסיבוב הופעות של מופעו החדש "פסיכי לגמרי" בארץ ובעולם. נמרוד מרתק את הקהל בזכות יכולותיו הוירטואוזיות לא רק בתחום אמנות החושים. הכריזמה האדירה, יכולת המשחק, ההומור ושלל החוויות להן זוכה הקהל בזמן המופע הן עצומות וממש כמו תכניתו של נמרוד- בלתי נתפסות. לאחר שתתיישבו באולם וידלקו הזרקורים תרגישו איך אתם מבלים בתוך לונה פארק ענק וכמו נוסעים אל תוך עצמכם, כשרגשותיכם מתחלפים מצחוק לפחד ולהתרגשות. אבל כאן גם המילים הכי גדולות לא יספיקו- פשוט חייבים להיות בהופעה בכדי להאמין.