נתן גושן עבר תהליך מורכב עם עצמו אך ניתן לראות שתמיד הלך עם תחושותיו ורגשותיו. הדבר בא לידי ביטוי גם בסגנונו המוזיקלי וגם בהופעות שלו

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של נתן גושן פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

הוא עזב את הבית בגיל 14 לאחר שחזר בתשובה ושהה סמך לקבר הרשב"י בהר מירון בו ניגן בגיטרה באופן אינטנסיבי. לאחר מכן עבר לשכונת מאה שערים והצטרף לזרם הברסלבי והמשיך לעסוק במזיקה אך עם זאת לא ויתר על שירות בצבא. היום ניתן לראות כי הוא משלב במוזיקה שלו ובאורח חייו מכל העולמות. הדבר ניכר במילים שהוא כותב, במוזיקה שהוא מלחין ובאופן בו הוא שר במהלך הופעות. נתן גושן הוציא עד היום שני אלבומים ונמצא בעיצומה של עבודה על אלבומו השלישי. הוא פרץ לאחר שכתב מילים לשני שירים של רוני דלומי שזכו להצלחה וגם ללירן דנינו, כך שהוא פרץ קודם כיוצר ורק לאחר מכן כמבצע.


סגנון ההופעות של נתן גושן

במהלך הופעות נתן גושן נותן את כל כולו וניתן גם לראות את השלווה הפנימית שלו ואת אמונתו המוחלטת. במהלך הופעה הוא מתרכז לחלוטין במוזיקה ולא עוסק בדברים שמסביב. הדבר יוצר מוזיקה נטו והקהל מעריך זאת מאוד. נתן גושן מופיע בדרך כלל במקומות שאינם גדולים ובהם יווצר קשר מיוחד עם הקהל. מדי פעם הוא מגיח גם למקומות גדולים ולהופעות מרשימות יותר. עם צאת אלבומו הקודם ב- 2013 "בין כל הרעשים" אירח נתן גושן את עברי לידר באחת מהופעותיו הגדולות. בימים אלה יצא סינגל ראשון מאלבומו החדש "סערה" והוא יצא לסיבוב הופעות ברחבי הארץ עם שירו החדש ויתר השירים האהובים שלו.