לאחר שיצא מהארון, נדב אבוקסיס צוחק על עצמו במופע חדש ומגלגל מצחוק

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של נדב אבוקסיס פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

לאחר שמשך את תשומת הלב הציבורית עם החשיפה שלו בתכנית "מחוברים", הסטנדאפיסט נדב אבוקסיס טוען שאם בעבר הומוסקסואליות עסקה במסיבות גייז נחשקות ובמערכות יחסים שנמשכו מספר שעות, הגייז של היום מתמקדים בעיקר בנושאי משפחה והורות ("נהרסנו!").

למרות שאינו מצטער על החשיפה בתכנית הפופולארית, הוא מודה שהחוויה הייתה קשה. אך הטראומה כבר מאחוריו, והיום, בגיל 45, כאב לשני ילדים ("בלונדינים עם עיניים כחולות! איפה האשכנזים!") שנולדו לו בהורות משותפת, הוא בוחן את חייו בסיפוק, והם טובים יותר מאי פעם, גם ללא זוגיות.

אבוקסיס, קומיקאי שמכור לעבודתו, מפורסם שסולד מהמילה "סלב", אושיית טוויטר מוכרת, יקיר הפוליטיקאים הימנים, והמצחיקן הלאומי, מתמקד במופע החדש שלו, שלטענתו "לא רואה את המופע הישן ממטר".

"מצעד הגאווה שלי הוא היכולת שלי לצחוק על עצמי"

עם היציאה המתוקשרת מהארון, נדב אבוקסיס הוסיף למופע החדש את נושא ההומוסקסואליות, ובמשך שעה הוא צוחק על עצמו ללא צנזורות, ומדבר על קהילתו, על לידת בתו, ועל משפחתו מבלי לברור מילים. כך, למשל, כשהוא צוחק על משפחתו המרוקאית, הוא מגיש סטנדאפ משובח, מבלי לשחרר את השד העדתי מהבקבוק השביר.

אבוקסיס מסביר שמבחינתו, היכולת שלו לצחוק ללא חשבון על עצמו, היא מצעד הגאווה האישי שלו, ומאמין שרק בדרך של אמת, פתיחות, כנות, ובעיקר היעדר צנזורה אישית, ניתן להתחבר אל הקהל, גם כשבאולם יושבים שוטרים או נהגי משאיות.

לא מצרפים את אימא לקבוצת הווטסאפ המשפחתית

הכישרון הגדול של נדב אבוקסיס הוא יכולתו להשתמש בחומרים הרגישים ביותר בתרבות של היום, ולהפוך אותם לסטנדאפ חסר פשרות.

את הבדיחות הוא משחרר בקצב מהיר, ומסביר למשל למה לא מומלץ לצרף את אימא לקבוצת הווטסאפ המשפחתית, איך משפיעה טכנולוגיה על משפחה מרוקאית מקובעת, מהי זוגיות סטרייטית לעומת זוגיות הומוסקסואלית, ומה המצב בכלל. ככל שהוא מכניס יותר נושאים אישיים להופעה שלו, כך הקהל מזדהה יותר, ומתגלגל מצחוק.

פשוט רוצו לראות.