מיקי גבריאלוב הוא אחד היוצרים המוכשרים בארץ אשר זמרים מן השורה הראשונה חייבים לו את השירים הטובים ביותר שלהם. הופעות של מיקי גבריאלוב, קסומות לא פחות משיריו

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של מיקי גבריאלוב פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

גבריאלוב לא פיתח קריירה רק כיוצר אלא גם כזמר. אל התודעה הישראלית הוא פרץ כאשר היה חבר בלהקת הצ'רצ'ילים שהוקמה בשנות השישים. הלהקה הוציאה מספר אלבומים ויצאה לסיבובי הופעות מוצלחים גם בחו"ל. לאחר מכן הצטרף גבריאלוב יחד עם חלק מחברי הלהקה לאריק איינשטיין. שיתוף הפעולה המוצלח בין השניים לאורך השנים הוליד כמה מן השירים שהפכו לנכס צאן ברזל במוזיקה הישראלית כמו: "אני ואתה", "אני רואה אותה בדרך לגימנסיה",  "סע לאט", "עוף גוזל", "אוהב להיות בבית" ועוד רבים אחרים. לאורך השנים שיתף מיקי גבריאלוב פעולה עם זמרים נוספים והלחין שירים עבורם. הוא עסק גם בהלחנת מוזיקה לסרטים והצגות. גם כזמר ויוצר עצמאי, מאחורי גבריאלוב יש קריירה מפוארת של  20 (!) אלבומים. הראשון שבהם יצא ב- 1977- "אדם וחבל", והאחרון בשנת 2014 "ריח של ים". האחרון כולל הקלטה משותפת של גבריאלוב עם אריק איינשטיין חודש לפני שנפטר אריק בפתאומיות.

 

סגנון ההופעות של מיקי גבריאלוב

מיקי גבריאלוב הוא מוזיקאי בכל הנשמה ובמהלך הופעות שלו הדבר ניכר היטב. מיקי גבריאלוב ממש משחק עם המוזיקה, שר במגוון סגנונות, כאשר הסגנון הבלקני- הטורקי והבולגרי נשמעים ברבים מאלבומיו. שם האלבום האחרון "ריח של ים" מעיד גם הוא על הסגנון שמרתק את מיקי גבריאלוב במיוחד. הופעות של מיקי גבריאלוב הן נטו מוזיקה- שירה וליווי של גיטרה וכלים ספורים נוספים. כאן האפקטים פחות משמעותיים והכבוד ניתן כולו למוזיקה ולשירה.