מני עוזרי הופעות K2_IMAGE|_CREDITS פיני סילוק

מני עוזרי הוא דוגמה לאמן שהתחיל בקטן אבל הצליח לפרוץ ובגדול. מני הוא אמן סטנד אפ אשר כל ההופעות שלו הן שילוב של פרצופים מצחיקים שאי אפשר לעמוד בפניהם, תוכן קומי משעשע ושלל קולות... בקיצור - כל מה שאמן סטנד אפ צריך כדי לסחוף את הקהל בהופעה

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של מני עוזרי פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4
מני נולד בחולון וכמו סטנדאפיסטים רבים עשה את טבילת האש שלו בקאמל קומדי קלאב- המועדון שכל הסטנדאפיסטים הטובים ביותר עברו דרכו. לאחר הופעות מוצלחות בקאמל קומדי קלאב, מני התקדם צעד אחד קדימה והעלה ליוטיוב סרטון אותו צילם בפלאפון. הסרטון "במבוליאו" בו מני מראה את יכולות המימיקה המופלאות שלו זוכה למיליוני צפיות ומוכרז על ידי יוטיוב כסרטון הישראלי המוצלח לשנת 2010. בטלויזיה נחשף מני עוזרי לראשונה ב- 2011 עם הקטע "שלום שמי פנינה".
סגנון ההופעות של מני עוזרי

מני עוזרי גאה על כך כי הופעות שלו הן נקיות מגסויות ועם זאת סוחפות את הקהל ומצחיקות אותו עד דמעות. השילוב של פרצופים, קולות משעשעים וגם טקסטים מצחיקים הכוללים כמובן גם אלתורים הם כל מה שהקהל צריך. מני עוזרי משלב בין הופעות על במות ברחבי הארץ לבין העלאת סרטונים לרשת. השילוב בין השניים עושה עבודה מעולה והקהל אשר מגיע להופעות כבר מכיר את המופעים אך בכל פעם מופתע מחדש משלל האלתורים אותם שולף מני מן הכובע בזמן ההופעה.