מתי כספי, יוצר ענק במוזיקה הישראלית כבר מעל ל-5 עשורים, מצליח להפתיע את הקהל כל פעם מחדש. הופעה של מתי כספי אף פעם לא מאכזבת

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של מתי כספי פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

עם קולו הרגוע, הבעת הפנים שנראית תמיד מרוכזת במוזיקה ועם הומור הייחודי לו כובש מתי כספי את הבמות כבר שנים. מתי כספי הוא אחד האמנים הותיקים בארץ, אמן שמהווה חלק חשוב ביותר במוזיקה הישראלית. מלבד שירים שהוא מבצע, מתי כספי הלחין מאות שירים לזמרים אחרים, פעמים רבות למילים של פזמונאים בולטים כמו אהוד מנור וגם משוררים כמו יהודה עמיחי ונתן זך. יצירתו כוללת את הלחנתם של כאלף שירים(!) שדורות שלמים גדלו עליהם ומכירים אותם היטב. כמו אמנים אחרים שהמוזיקה אצלם בנשמה, מתי כספי התחיל לנגן כבר בילדותו. הוא שירת בלהקה צבאית ומיד לאחר מכן החל להופיע. במהלך הופעות הוא שר שירים בסגנונות שונים, החל מ"צמח בר" דרך "ברית עולם ועד "ארץ טרופית יפה". סה"כ הוציא מתי כספי 18 אלבומים לבדו, ביניהם 3 אלבומי ילדים וגם מספר אלבומים עם שלמה גרוניך והשתתף בהפקת אלבומים לאמנים אחרים.

"מנגינה שמתחילה נמוך... אבל רוצה לגדול"

מתי כספי בעצמו מתאר בשיר איך נראית הופעה שלו. גם אם נדמה שהמנגינה מתחילה נמוך, היא גדלה וצומחת במהלך הופעה לכיוונים מפתיעים. ההתחלה של הופעה היא השקט שלפני סערה. דווקא עם השקט שלו מצליח מתי כספי לרתק את הקהל וליצור אצלו ציפיה לגבי ההמשך שבאמת לא מאכזב אף פעם. במהלך הופעות שר מתי כספי שירים שלו או שירים שיצר, חלקם שירי אהבה מרגשים ושקטים וחלקם שירים תוססים וקצביים ובין לבין יוצר את הקשר המיוחד שלו עם הקהל. מתי כספי יוצר ומופיע כבר מעל חמישים שנה וממציא את עצמו ואת המנגינות שלו כל פעם מחדש.