לירן דנינו הוא זמר וגם יוצר המביא בהופעותיו רוח רעננה למוזיקה הישראלית. העובדה כי הוא שר וגם יוצר הביאה להערכה כלפיו ולכך שכוכבו לא ידרך חמש שניות לאחר סיום התכנית כוכב נולד.

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של לירן דנינו פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

לירן דנינו פרץ לתודעת הקהל כאשר זכה במקום הרביעי בעונה השביעית של התכנית. בימים אלה, תכניות ריאליטי מוזיקליות ממלאות את המסך ולא קל להמשיך את הדרך המוזיקלית גם לאחר התחרות. לירן דנינו הצליח לעשות זאת. הוא הוציא אלבום ראשון, מקיים הופעות בכל רחבי הארץ אליהן מקפידות להגיע מעריצות רבות. הוא משתף פעולה עם יוצרים כמו נתן גושן וגם מוקי אשר כתבו והלחינו משיריו וגם, כאמור, יוצר בעצמו. בשיריו יש שילוב בין מזרח ומערב, סלסולים עדינים בתוך מוזיקת רוק ופופ, שהוא הדבר החם הבא והכיוון אליו הולכת המוזיקה הישראלית.סגנון ההופעות של לירן דנינו

במהלך הופעות של לירן דנינו בכל רחבי הארץ רוב הקהל המגיע הוא צעיר (במיוחד צעירות...) אך עם זאת, ניכר כי לירן דנינו מכוון לקהל רחב ומגוון יותר. במשך הזמן הוא קובע את מקומו ומוכיח את רצינותו כך שאל הופעות שלו מגיע גם קהל בוגר יותר. קולו המיוחד של לירן שיש בו צלילות מצד אחד עם חספוס מצד שני, מילים קליטות ולחן קליל ומהנה הופכים את שיריו למוכרים ומושמעים. בכל הופעה ניתן לשמוע את הקהל משתף פעולה ושר עם לירן, מה שיוצר אנרגיות והנאה גדולה.