הופעה של קובי מימון היא ללא ספק מבין מופעי הסטנדאפ שלא תרצו להחמיץ! בכל הופעה שלו הוא מצליח לשחרר את הקהל ולגרום להם לצחוק עד דמעות

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של קובי מימון פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

קובי מימון הוא אחד הסטנדאפיסטים המוכרים והמצליחים היום. מופע הסטנדאפ שלו רץ בכל הארץ, כאשר בכל מקום הוא מצליח להביא את הקהל לצחוק ושחרור שרק מופע סטנדאפ קורע במיוחד מצליח להביא. קובי מימון מוכר לא רק ממופעי הסטנדאפ אלא ממגוון תכניות כמו התכנית "צחוק מעבודה" של שלום אסייג בה הוא מהווה חלק מצוות הסטנדאפיסטים בשתי העונות ובימים אלה עובד על עונה שלישית. הוא נתן לטעום גם מכישורי הבישול שלו בתכנית "משחקי השף- אוטו אוכל" כשהוא מבשל לצד מושיק רוט בתכנית שעסקה באוכל טבעוני. לא רק על הבמה ובמסך הקטן ניתן לפגוש את קובי מימון אלא הוא נמצא מאחורי קולות שונים גם על המסך הגדול בסרטים כמו "תפוס ת'כריש", השתתף במחזמר וטועם מאזורים שונים של הבמה.

מופע סטנדאפ שובר שיאים

לקובי מימון הופעה מצחיקה במיוחד בה הוא לוקח סיטואציות קטנות, יומיומיות ושוליות והופך אותן לקורעות מצחוק. השנינות יחד עם יכולות תיאטרליות מרשימות הופכות את המופע של קובי מימון למרתק את הקהל ולא משעמם או חד גוני לרגע. קובי רץ עם הופעות בכל הארץ ומופיע כמעט מדי ערב, אבל מופע סטנדרטי הוא לגמרי קטן עליו אחרי ששבר שיא גינס והופיע במשך למעלה מ- 42 שעות רצוף! אין ספק שאם קובי הצליח לרתק קהל במשך 42 שעות ועבר מרתון אמיתי של סטנדאפ, הוא צולח בקלילות רבה כל מופע אחר ומצחיק את הקהל עד דמעות.