קרן פלס נחשבת לאחת הזמרות הבולטות והמגוונות ביותר שישנן היום. מלבד הקלטת האלבומים וסיבובי הופעות בכל הארץ, היא עוסקת בכתיבת שירים לאמנים רבים כמו מירי מסיקה חברתה הטובה מבית הספר למוזיקה רימון, הראל סקעת, שירי מימון ואמנים נוספים

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של קרן פלס פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

קרן פלס כתבה גם שירים למחזות זמר והצגות. העובדה כי בנוסף למוזיקה למדה גם משחק הביאה לכך שהצליחה לשלב בין עולם המוזיקה לעולם התיאטרון. קרן התפרסמה לראשונה דווקא בתור יוצרת ופחות בתור מבצעת בעקבות שירים שכתבה למירי מסיקה, אך מהר מאוד נכנסה גם למשבצת המבצעת בעקבות שירה "איתי" שזכה להצלחה. קרן פלס הוציאה עד כה ארבעה אלבומים, כאשר שלושה מתוכם זכו לתואר אלבום זהב. בנוסף ליצירה פוריה כזמרת וככותבת היא השתתפה גם בתכניות כמו "בית הספר למוזיקה" ו"הכוכב הבא" בערוץ 2, היא כותבת טור בידיעות אחרונות ואף הוציאה ספר.

 

סגנון ההופעות של קרן פלס

במהלך הופעות קרן פלס משלבת בין שירה לנגינה על פסנתר. ניכר כי המוזיקה שלה מגיעה ממקום מאוד אישי ופנימי ושיריה מהווים שיקוף לחייה האישיים. אנשים רבים מתחברים לישירות ולפתיחות שלה המגיעה דרך המוזיקה ולכן הופעות שלה הן מבוקשות ומלאות בקהל רב ומגוון. קרן מהווה מכנה משותף לצעירים ומבוגרים ומצליחה להכנס לליבם של כולם. בימים אלה היא מופיעה באופן חשוף ואינטימי במיוחד בליווי הפסנתר בלבד. הופעה זו כוללת, מלבד השירים המוכרים שלה, גם את הסיפורים שמאחורי השירים וכן שירים חדשים שטרם יצאו.