אין ספק שהופעה של ג'יין בורדו היא משהו מיוחד. הסגנון הפולק קאנטרי שלהם והנגינה האקוסטית שהם מביאים לבמה מוסיפה חלק שהלך קצת לאיבוד במוזיקה הישראלית של השנים האחרונות

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של ג'יין בורדו פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

ג'יין בורדו היא להקה מהזן החדש, להקה שפרצה לתודעת הקהל ונמצאת בה כבר מספר שנים וזאת כשעשתה את הכל בעצמה ובעזרת הקהל. את אלבומם "איך אפשר שלא" שיצא בשנת 2014 הפיקה הלהקה בעזרת הקהל שתמך בהם דרך אתר הדסטארט. ג'יין בורדו הביאו משהו חדש למוזיקה. חברי הלהקה, דורון טלמון (הזמרת), אמיר זאבי ומתי גלעד בחרו בסגנון מוזיקה פולק קאנטרי ובהופעותיהם מנגנים בצורה אקוסטית בלבד, מה שנותן להם את הייחוד שלהם ומבדיל אותם מלהקות אחרות. בין שירי האלבום בולט השיר "איך אפשר" שזכה להשמעות רבות בגלגל"צ והביא לפריצתה של הלהקה, אך יש בו שירים בולטים נוספים כמו "עינב", שהיה הסינגל הראשון שהוציאה הלהקה, "ויסקי", "עיניים ירוקות" ועוד.

איך אפשר שלא להתאהב.. בהם

בחירתם של ג'יין בורדו לנגן בצורה אקוסטית הביאה לכך שיכלו להופיע בכל מקום שיכול להכיל בתוכו שלושה חברי להקה עם גיטרה אקוסטית, כלי הקשה וקונטרבאס וגם קצת קהל... ג'יין בורדו חרשו את הארץ בהופעות בפאבים ומועדונים קטנטנים, אך לאט לאט הביקוש גדל והם פרצו לתודעה. במיוחד מאז הוצאת האלבום והופעות בתקשורת (למשל אצל גורי אלפי ש"עזר" להם לשיר את שירם "איך אפשר" בדרכו המיוחדת...) פאבים קטנים כבר לא הספיקו. היום ג'יין בורדו יצאו לסיבוב הופעות ברחבי הארץ במקומות נחשבים בסצנת המוזיקה והבידור, מקומות שהופעה בהם מהווה אישור ברור שהלהקה הפכה לחלק בלתי נפרד מהנוף המוזיקלי בארץ ואפילו הרחיבה אותו.