משנת 2007, להקת התקווה 6 לא מפסיקה ליצור ולזכות באהדה גדולה. כל הופעה של התקווה 6 היא חגיגה אחת גדולה

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של התקווה 6 פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

להקת התקווה 6 נקראת על שם הרחוב ברמת השרון שבו מתגוררים האחים עמרי ושלי גליקמן, מייסדי הלהקה. הם פרצו לתודעת הציבור בזכות הסינגל הראשון שלהם, "אם אפגוש את אלוהים", שיצא בשנת 2007, ומאז לא מפסיקים ליצור, להופיע ולרגש.

חברי הלהקה, שלי ועמרי גליקמן, מיכאל אבגיל, עמית שגיא, ברק הנר ואילן אדירי, הוציאו מאז סינגלים ואלבומים נוספים, שהידוע שבהם הוא "Je t'aime" (אני אוהב אותך בצרפתית) המדבר על סיפור האהבה של הסולן, עמרי גליקמן, לנערה לבנונית.

בחיוך שיכול בקלות להאיר כל סמטה ג'מייקנית אפלולית, ובעזרת כישרון יצירתי יוצא דופן, להקת התקווה 6 יוצרת מוזיקה שמשתלטת על תחנות הרדיו, זוכה לאהדה גורפת, לכמות צפיות אדירה בסרטונים ביוטיוב ולמאות שיתופים ברשתות החברתיות שמדברים באהבה על "הלהקה הישראלית שעושה רגאיי".

"שימי לי עוד רום"

היום, עם אוסף סינגלים שכבשו את מצעדי הפזמונים, ולוח הופעות עמוס, להקת התקווה 6 נחשבת להצלחה המוזיקלית המשמעותית ביותר בארץ בעשור האחרון. האחים גליקמן, שני ילדים-טובים-רמת-השרון, שחלמו מגיל צעיר על הצלחה בתחום המוזיקה, מסבירים שהיעד האמיתי מבחינתם הוא לא קיסריה, אלא המוזיקה עצמה ויצירה איכותית.

מהופעות קטנות בבתי קפה ברמת השרון, חברי להקת התקווה 6 גיבשו סגנון הופעה שממלא אולמות. ועשרות אלפי המעריצים נוהרים להשתתף בחוויה בת שעה וחצי של אנרגיות מתפוצצות, טקסטים ייחודיים, וכישרון בלתי ניתן לעצירה.

במשך כל הדרך, עד ליצירת האלבום השישי שלהם, חברי הלהקה משלבים בין ההופעות לבין ההקלטות באולפן. הם שוברים שיאים, והלו"ז שלהם כולל אינספור הופעות ברחבי הארץ, מפסטיבל ערד, דרך אמפי שוני, ועד זאפה.

עם להיטים כגון "הכי ישראלי", העולם שלה", שימי לי עוד רום" ו-"מה שיהיה יהיה", חברי להקת התקווה 6 מפזרים סביבם אבק של כוכבים, לשמחת הקהל שלא מפסיק לרקוד ולהשתולל מתחילת ההופעה ועד סופה.