חנוך דאום, עיתונאי שיש שיאמרו עליו שהוא אדם נוירוטי, מחזיק בערכים נוקבים ובלתי מתפשרים, משוחח עם הקהל בהופעה חשופה על הדבר המשונה שכולנו קוראים לו "החיים"

 

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של חנוך דאום פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 דאום הוא מתנחל, על פי ההגדרה, אך חוזר בשאלה, בדרכו שלו. הוא עדיין הולך לבית הכנסת למשל, אך מחזיק בערכים שגורמים לנהרמת גבה בקרב דתיים, ועוד יותר אצל החילוניים. הוא הצליח לשבור את כל הסטיגמות של מתנחלים, דתיים, ימנים ושמאלנים. הוא טוען שמבחינתו אין בעיה להחזיר שטחים, השאלה היא רק למי.

במהלך ההופעה, שנמשכת קצת יותר משעה, הוא צוחק על עצמו בעיקר, על התל אביבים השמאלנים ועל תפיסות עולם שלדעתו הן מקובעות במחשבה. בגיל 39, דאום מתבדח בעיקר על החרדתיות שלו, כאב לארבעה ילדים שמסובבים אותו על האצבע הקטנה, על החיבה לציפרלקס, על אביו הרב שלימד אותו שהחיים הם תקופה קשה, ועל נישואיו לאישה שמנהלת אותו.

"אין שום בעיה שמגבונים לחים לא מצליחים לפתור"

כך מתייחס חנוך דאום לסכנות האורבות לישראלים בקבוצות הווטסאפ, ובגרעין האירני. לטענתו, כל בעיה בחיים ניתנת לפתרון קל ומהיר באמצעות מגבונים לחים, מלבד הבעיה הישראלית-פלסטינית. במהלך ההופעה, הוא מזמין את הקהל להצטרף למסע קומי אסוציאטיבי שחושף את חייו הקשים של ראש מלא בחרדות.

הוא מספר למשל על מה שקורה לו כשהוא הולך לסופרמרקט, על תרחישים הזויים שאירעו לו בתקופת שירותו הצבאי, ועל בלבול קיומי מצחיק שגורם לכל אחד להזדהות. פאנץ' אחר פאנץ', דאום מדבר על אלוהים ועל הדת, ולא מפסיק להצחיק, תוך שהוא שומר על הטון הנכון ועל ארשת פני הפוקר שלו, אך הוא כל כך שובה, עד שהקהל מתמסר ונקרע מצחוק.

מחפשים מופע סטנדאפ משובח? רוצו לראות את חנוך דאום אוכל את הראש.