אביתר בנאי הוא אחד הזמרים המורכבים והרוחניים ביותר שיש לנו. מילות השירים שלו והמוזיקה הלא שגרתית במהלך הופעות שלו מראים עד כמה הוא עסוק בלבחון, לבדוק, לתהות ולחפש משמעות

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של אביתר בנאי פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4
כמו אחיו אורנה, מאיר ואפרת (כן, מסתבר שיש עוד צאצאים למשפחת בנאי שלא שמענו עליהם...) נולד בבאר שבע וגדל בעומר. הוא למד פסנתר במשך מספר שנים ואלבומו הראשון נכתב על פסנתר כאשר עבר לתל אביב. האלבום הראשון  שנקרא "אביתר בנאי" ויצא ב- 1997 זכה להצלחה גדולה. הוא כולל להיטים מוכרים כמו "מתי נתנשק", "כלום לא עצוב" ועוד שירים בעלי הסגנון הייחודי של אביתר בנאי. הוא הגיע אל הקהל באמצעות הופעות קטנות במועדונים בתל אביב. לאחר אלבום זה הוציא עוד ארבעה אלבומים נוספים: "שיר טיול", "עומד על נייר", "לילה כיום יאיר" ו"יפה כלבנה". בכל אלבום נראה שהוא ממציא את עצמו מחדש, משלב את חייו החדשים כאדם דתי עם חייו הקודמים ומשלב בין מוזיקה מקורית לבין מוזיקה מן המקורות. הרב גוניות הרבה והייחודיות של אביתר בנאי לא נעלמו ולכן הופעות שלו בכל רחבי הארץ מתמלאות תמיד בקהל המחפש את העומק שלו.


סגנון ההופעות של אביתר בנאי

אביתר בנאי לא שוקט על שמרים. רבים בתחום המוזיקה מגדירים אותו כאמן אמיתי, ככזה שלא מתביית על סגנון מוזיקלי מסויים שהצליח אלא מנסה בכל פעם למצוא דברים חדשים ולשוטט במקומות אחרים בתוך עצמו. כל הופעה של אביתר בנאי מתמלאת באנרגיה מיוחדת, אנרגיה בה מתחברים הרוח והחומר, השמים והארץ והופכים לאחד.