את אלי ומריאנו אין צורך להציג. כבר מעל עשר שנים  ניתן לראותם לובשים צורה ופושטים צורה בתכנית "ארץ נהדרת", הופכים ממרגול לביבי, מיאיר לפיד לשמעון פרס, מרפי גינת לאביב גפן ולשלל הופעות כדמויות נוספות

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של אלי ומריאנו פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

עם זאת, ארץ נהדרת אינה הבמה היחידה של אלי ומריאנו. הם החלו את דרכם עם פינה בתכניתו של דודו טופז ז"ל "הראשון בבידור". לאחר הצלחה רבה בתכנית הם יצאו במופע משותף "עוברים על הצחוק עימו יצאו לסיבוב הופעות בכל רחבי הארץ ואפילו בחו"ל. לאחר מכן היתה להם סדרה משלהם בשם "אחלה סרט" וב- 2003 נכנסו שניהם לארץ נהדרת. לאחר הפסקה של עבודה משותפת במהלכה השתתפו בארץ נהדרת וביצעו פרויקטים בנפרד, אלי ומריאנו חוזרים להצחיק על הבמה עם המופע אלי ומריאנו 2. 

 

סגנון ההופעות של אלי ומריאנו

במהלך הופעה של אלי ומריאנו לא ניתן להשאר מעבר למספר שניות מבלי לצחוק. הופעות שלהם הן שילוב בין מופע סטנדאפ מלא באלתורים לבין מערכונים בהם הם משתמשים בכושר החיקוי הענק שלהם, בדמויות המוכרות לכולנו וגם בדמויות חדשות השייכות רק להם. אין ספק כי הופעה של אלי ומריאנו שונה במהותה ממערכונים בתכנית ארץ נהדרת אליהם התרגלנו. רוב הדמויות אינן סלבס או פוליטיקאים אלא דווקא דמויות עממיות ולא ספציפיות, בהן כל אחד יכול למצוא את עצמו. צפיה באלי ומריאנו במראה הטבעי שלהם, כמעט ללא פאות, תלבושות ואיפור מיוחד זוהי חוויה אחרת מאשר בטלוויזיה וזוהי הנאה גדולה לראותם גם בגודל טבעי.