עינת שרוף ידועה בתור מלכת השירה בציבור אשר הופעה שלה היא חוויה לכל אוהבי השירה הישנה והטובה אך גם כמובן לאלה שרוצים להשתחרר ולעשות שמח

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של עינת שרוף פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4


היא לקחה על עצמה לעשות שמח לאנשים במיוחד בשל חוויה לא קלה שעברה בילדותה כאשר איבדה את אביה בתאונת דרכים. עינת שרוף אמנם מעודדת בעיקר אחרים לשיר, אך היא זמרת בפני עצמה שלמדה מוזיקה בבית הספר למוזיקה "רימון". בערבי השירה שלה היא משלבת בין מוזיקה ים תיכונית שמחה בה היא לא מהססת גם לעלות על שולחנות או להביא אחרים לעשות זאת לבין שירים שקטים ורגועים. לאחרונה היא שרה גם שירים לועזיים והפכה לכוהנת השירה בציבור לא רק בארץ אלא גם בחו"ל. בנוסף לכך היא מנחה תכנית בערוץ 24 והשתתפה במספר תכניות טלוויזיה ורדיו, כולל תפקיד בסדרה "אבודים באסיה".


סגנון ההופעות של עינת שרוף

עבור כל אוהבי שירה בציבור שהיא משוחררת, שמחה ולא מעונבת, הופעה של עינת שרוף היא בדיוק המקום להגיע אליו. עינת שרוף מצליחה לחדור לליבם של כל הנוכחים, להמיס את כולם, לחמם את האוירה וליצור אנרגיות כך שגם האדם השמרן או הביישן ביותר מוצא את עצמו משתחרר לחלוטין וזה וסוד הקסם שלה. היא מעידה על עצמה כי הופעות אלה נותנות המון דרייב לחייה וניתן לראות כי היא עושה בדיוק את מה שהיא אוהבת. היא מספרת שהיא מסוגלת לקיים שתי הופעות בערב אחד וגם לעלות על השולחן לאחר מכן אצל חברים או באירוע משפחתי, וזאת גם מבלי שהתבקשה לעשות כן.