אהוד בנאי הוא אחד האמנים, הזמרים והיוצרים המוערכים ביותר בארץ. השירים וגם ההופעות של אהוד בנאי הפכו לנכס צאן ברזל בחברה ובתרבות הישראלית

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של אהוד בנאי פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4עם זאת, לא תמיד הרגיש את ההערכה וההערצה לה הוא זוכה היום. בתחילת דרכו הרגיש יותר כמו גיבור השיר "מהרי נא" (הילד בן שלושים), שיר שאינו מדלג עליו במהלך הופעות. כמו גיבור השיר, גם לאהוד בנאי לקח זמן להתבגר ולהבשיל. הפוש הראשוני לנסיקת הקריירה הגיע כאשר כתב ליובל בנאי בן דודו וסולן להקת משינה את מילות השיר "רכבת לילה לקהיר". בגיל 34 הוציא עם להקת הפליטים את אלבומו הראשון בו נכללים השירים "עגל הזהב", "עיר מקלט" ו"עבודה שחורה" בה כבר אז מחה על תחלואות חברתיות כמו אפליית האתיופים, ובכך הקדים את זמנו.. מלבד אלבום זה הוציא עוד שמונה אלבומים בהם הוא משלב בין נושאים חברתיים לאישיים, ובין סגנון מוזיקלי של רוק, פולק וצלילים אתניים. כעת הוא יוצא לסיבוב הופעות לרגל צאת אלבומו החדש "אש קטנה"

 

סגנון ההופעות של אהוד בנאי

הופעה של אהוד בנאי היא חוויה בעיקר לנשמה. מילות השירים שלו חודרות לכל אחד וכולם מוצאים את המילים להזדהות איתן. במהלך הופעה הוא שר משיריו המוכרים בשילוב שירים חדשים ומוכרים פחות. הוא גם משלב גם בין סגנונות מוזיקליים שונים, כך שכל אחד מוצא גם את הצלילים והמלודיות אליהם הוא מתחבר יותר. אהוד בנאי הוא אחד האמנים והיוצרים הפוריים, הרוחניים והעמוקים ביותר שישנם אצלנו, כך ששיריו מהדהדים הרבה לאחר סוף ההופעה.