דרך ארוכה עבר דודו טסה מאז שימש נגן בהרכב הנגנים בתוכניתו של אלי יצפאן שאחריה נכנס יותר לתודעת הקהל ושיריו החלו להישמע בתדירות גבוהה יותר. דרך שבמהלכה התבגר, התחשל, קיבל יותר ביטחון עצמי וגם מיקם את עצמו כחלק בלתי נפרד מהרוק הישראלי

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של דודו טסה פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4


דודו טסה הגיע מבית מוזיקלי. סבו, דאוד אל כוויתי היה מוזיקאי מצליח בעיראק ואלבום שלם של טסה- "דודו טסה והכווייתים" הוקדש כולו לשירים ששרו סביו ואחי סבו, ביניהם השיר "פוג אל נחל" שהיה חלק מפסקול הסרט "סוף העולם שמאלה". תוך כדי הקלטת עשרת האלבומים שלו עד כה דודו טסה מרבה לצאת לסיבובי הופעות בכל הארץ. סגנונו, המשלב רוק יחד עם סגנון ים תיכוני, נחשב לסגנון ייחודי.

סגנון ההופעות של דודו טסה

דודו טסה מרבה להופיע בעיקר במועדונים ובמקומות בהם נוצר קשר ישיר עם הקהל. במהלך הופעות בכל הארץ טסה שר את שיריו בהם יש שילוב בין רוק מחוספס, נעימות ים תיכוניות ומילים היוצאות עמוק מתוך נשמתו, מילים החושפות שאלות והתחבטויות שלו עם עצמו ועם סביבתו. אם בעבר דודו טסה הצטייר כביישן, היום הוא חושף יותר מעצמו במהלך הופעה והולך לכיוון הרוקסטאר. הקהל המלווה אותו מתחילת דרכו מפרגן ונהנה כל פעם מחדש כאשר הוא שר את שיריו הוותיקים כמו "אני רץ" או "באת עם השקט",  לצד החדשים מתוך אלבומו האחרון "עיר ובהלות" ומסיים, למרבה ההפתעה, בשיר "אני גיטרה" של בני אמדורסקי.