דיוויד ברוזה הוא זמר ומוזיקאי בעל סגנון ייחודי המהווה חלק חשוב במוזיקה הישראלית והוויתה. עם הופעות שנכנסו לפנתיאון, מקומו של ברוזה שמור לדורות שיבואו

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של דיוויד ברוזה פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

הוא העביר חלק גדול מילדותו בספרד בשל שליחות של אביו והשפעת המוזיקה הספרדית ניכרת בשירים שלו עד היום. לאורך כל הדרך הוא חובר ליהונתן גפן אשר כותב מילים רבות משיריו, מתרגם עבורו טקסטים והוא היה גם זה שגילה אותו והביא לפריצת הדרך שלו. בתחילת הדרך שר יחד עם יעל לוי את השיר הידוע "שיר אהבה בדואי" ולקראת שיחות השלום עם מצרים גם את השיר "יהיה טוב" שכתב גפן. הוא לקח גם חלק בתקליט הילדים "הכבש השישה עשר". למרות היותו מזוהה עם המוזיקה הישראלית, הוא מנהל גם קריירה בינלאומית, מקיים הופעות רבות בעולם והוציא מספר אלבומים באנגלית ובספרדית.

 

סגנון ההופעות של דיוויד ברוזה

כל הופעה של שלומי שבן שונה מהאחרת. בכולן ישנו המשחק והטיול בין מוזיקה קלילה לרמזים של מוזיקה קלאסית. בכל הופעה נראה כי ידיו של שלומי מרחפות ממש על פני הפסנתר. במהלך הופעות משלב שבן שירים מתוך אלבומו האחרון ,תרגילים בהתעוררות" יחד עם שיריו המוכרים והוותיקים. הופעותיו של שלומי שבן משלבות את האלגנטיות והקלאסיות יחד עם הקלילות של מוזיקת פופ- רוק. השילוב הזה יוצר מוזיקה מיוחדת ומעניינת אשר פונה לקהל רחב- כל אחד יכול למצוא בתוך המוזיקה את הפינה שמתאימה לו.