דני סנדרסון נחשב לאחד מאבות הרוק הישראלי. כבר מילדות הושפע מסגנונות מוזיקה שונים שנשמעו בביתו ומאוחר יותר למד לנגן בפסנתר וגיטרה

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של דני סנדרסון פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4את נעוריו העביר בארצות הברית וכשחזר התגייס ללהקת הנח"ל. כאן החלה הקריירה המוזיקלית שלו להצמיח שורשים. הוא היה גיטריסט בלהקה ושם הכיר את מאיר פניגשטיין ואלון אולארצ'יק ומאוחר יותר גם את גידי גוב ואפרים שמיר. ב- 1973 הוקמה להקת כוורת אשר התפרקה, אמנם, כעבור שלוש שנים אך הופעות כוורת חוזרת היו מדי מספר שנים משנת 1984 עד להופעה האחרונה של הלהקה לפני כשנה. לאחר פירוק כוורת דני סנדרסון הקים גם את להקת גזוז ודודה. בקריירת הסולו פתח בתחילת בשנות השמונים אז גם יצא לסיבוב הופעות עם שירים כמו "גלשן", "פקששתי" ועוד. שירים בולטים מאלבומים אחרים שלו הם "אצל הדודה והדוד" הזכור בזכות הקליפ המצחיק שלו, או "חתונה"- שירים בהם ניכר ההומור הרב  שלו.


סגנון ההופעות של דני סנדרסון

ההומור הרב ניכר גם במהלך הופעות של סנדרסון. במהלך הופעה הוא שר משיריו המוכרים ומשלב משירי להקת כוורת, דודה וגזוז יחד עם שירי הסולו שלו. בין השירים המוכרים כמו "נתתי לך חיי" ו-"המגפיים של ברוך" מימי להקת כוורת, "אלף כבאים" של דודה, "רוני" או "תשע בכיכר" של גזוז המשולבים בשירים שלו כמו "מה הדאווין שלך", "זה הכל בשבילך", או "חושב עליך", דני משעשע את הקהל בקטעי סטנדאפ המבוססים על נסיון החיים הרב שצבר.