את החיקוי המפורסם של בן בן ברוך לאסף גרניט כולם כבר ראו. עכשיו אתם מוזמנים לראות אותו בסטנדאפ מלא הומור. כל הופעה של בן בן ברוך היא הנאה אחת גדולה שכולם חייבים לראות

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של בן בן ברוך פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

מי נראה כמו אסף גרניט, מדבר כמו אסף גרניט וזז כמו אסף גרניט אבל הוא לא אסף גרניט? זהו בן בן ברוך כמובן שכבש את הגולשים עם הסרטונים המצחיקים במיוחד, בהם הוא מחקה את אסף גרניט ב"מהפכה במטבח", ונעשו מתוך מחווה לשף. סרטונים אלה, שזכו למעל 5 מיליון צפיות, כבשו את לב הקהל וסימנו את בן בן ברוך כאחד הסטנדאפיסטים המבטיחים והמרעננים של עולם הבידור. סרטוני אסף גרניט היוו נקודת פתיחה מעולה. בעקבותיהם השתתף בן בן ברוך במספר תכניות כמו "מלחמת המינים", "אנחנו במפה" או "צומת מילר".

הופעה של בן בן ברוך תמיד מלאה הומור ושנינות

מלבד ההופעות ברשת או בטלויזיה, בן בן ברוך נמצא במהלך סיבוב הופעות מצליח. בהופעתו מדבר בן בן ברוך על החיים, ועל סיטואציות המוכרות לכולנו מחיי היום יום וזאת במופע מלא קצב, הומור ושנינויות. בן מסתכל על החיים מן הצד, מצליח לתפוס סיטואציות יומיומיות, גם את המעצבנות או הפחות נעימות ולהפוך אותן לצחוק אמיתי. חיי המשפחה, חברים, קריירה- כל אלה משובצים בתוך הופעתו של בן. בן בן ברוך מדבר אל הקהל בגובה העיניים, מצחיק את הקהל עד דמעות וזאת מבלי לרדת על אנשים מסוימים בקהל באופן מביך. היום בן נחשב לאחד הסטנדאפיסטים המרעננים שישנם והוא תפס מקום של כבוד לצד סטנדאפיסטים ותיקים ומצליחים.