את המופע של מועדון הקצב של אביהו פנחסוב לא תרצו לפספס. מופע גדוש במוזיקה ואהבה

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של מועדון הקצב של אביהו פנחסוב פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

גם אם לא שמעתם אפילו שיר אחד מהאלבומים הרבים של להקת מועדון הקצב של אביהו פנחסוב, את ההופעה הזאת אתם לא רוצים להחמיץ. למעשה, כדאי אפילו להגיע להופעה ללא ציפיות מוקדמות, כי זהו מופע מסוג אחר לחלוטין, שהקהל הישראלי עדיין לא ראה.

המוזיקה השמחה מורכבת מטקסטים פשוטים וחמים של שירים ולחנים בסגנון ים תיכוני, המזכירים דאחקות שכונתיות משולבות במלודרמה תקופתית. הדגש מוצב על מוזיקה שיוצאת מהלב ולכן מגיעה אל הלב, עם ים של אהבה.

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב הוא להקה של שבעה חברים צבעוניים, מחוספסים ומיוחדים. ניצן אייזנברג על הבס, יונתן דסקל על הקלידים, מארק פנחסוב על החשמלית, ומקדימה רומנו על הבוזוקי. יאיר צברי אמון על כלי ההקשה ניר טייב על כלי הנשיפה, וטל כוכבי מנגן על התופים במרכז הבמה. ועוד לא דיברנו על הסולן.

כריזמה מטורפת ואנרגיה שלא נגמרת

אביהו פנחסוב, כוכב הלהקה, הוא אמן מוזיקלי שהולך עד הסוף. הוא בעל נוכחות מוחצנת, ושר באופן מוטעם, מפוסק ומודגש, תוך תנועה מעכסת ומענטזת בלתי פוסקת. הוא שובה את לב הקהל בהופעה מתריסה ונועזת שאסור, אסור, אסור להחמיץ.

בתוך שניות מתחילת ההופעה, הקהל כבר שבוי בקצב, בכריזמה המטורפת, ובאנרגיה הלא נגמרת של הלהקה בכלל ושל אביהו פנחסוב בפרט.

אביהו אינו אמן שמתקשר עם הקהל שלו ממרומי הבמה. לא. בתוך שניות ספורות מתחילת ההופעה, הוא כבר מסתובב באולם, מפלרטט עם הנערות, מטפס על השולחנות או על הכיסאות, רוקד, מרקיד, מהפנט, ועטוף במעגל מעריץ, נדהם ומעודד.

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב אכן מגיש הופעה שכולה קצב שסוחף, מדבק ומרטיט את הלבבות. והקצב הזה רק מתגבר ומתגבר עד לשיאים שנדמה לרגעים שאי אפשר יותר לשאת, אך אל דאגה. עוד שעות, ימים וחודשים רבים לאחר שתצאו מההופעה, לא תוכלו לחכות לרוץ ולראות אותה שוב.