אריק סיני ידוע לוותיקים יותר בזכות רעמת התלתלים שלו. אמנם רעמת התלתלים נעלמה אך הופעות קול הבס שלו והשירים היפים והידועים שלו כמו "דרך הכורכר", "סיבה טובה" (הנה זה בא...), "אם אתה בסביבה", "שובי לפרדס", "אני ילד ירוק" ועוד רבים נמצאים איתנו ומוכרים גם לדור הצעיר.

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של אריק סיני פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4


אריק סיני התחיל כמו זמרים רבים בני גילו בשנות השבעים ופרץ עם השיר "שיר פרידה" אותו כתב והלחין שלמה ארצי. מעבר לשיריו המוכרים הוא הוציא אלבום עם שירים שתורגמו מאנגלית, ביצועים חדשים לשירים ישראלים ישנים ועוד. לאחר הקלטת אלבומו העשירי בשנת 2011 הודיע אמנם כי לא יוציא עוד אלבומים חדשים אך הוא בהחלט חי ובועט ועורך הופעות בכל רחבי הארץ בהן הוא שר את  שיריו האהובים.


סגנון ההופעות של אריק סיני

במהלך הופעות ניתן לראות איזו נוכחות חזקה יש לאריק סיני על הבמה. קול הבס שלו יחד עם גובהו ומראהו המרשימים מוכיחים כי השנים עושות לו רק טוב. הקהל הנאמן המלווה אותו ומגיע לכל הופעה שר את שיריו יחד איתו. השירה הרגועה ואיזשהו שקט שישנו באריק סיני מרתקת את הקהל וגורמת לו להקשיב לשירה ולנגינה בגיטרה המלווה אותו לכל מקום. חלק מהשירים מתארים מקום רחוק או זמנים אחרים שכולם נהנים להיות בתוכם במהלך השיר. אריק סיני מופיע בעיקר במקומות לא גדולים בהם נוצר באופן טבעי קשר חזק יותר עם הקהל.