אמיר דדון, בניגוד לזמרים רבים שהתחילו את דרכם בשנים האחרונות, פרץ לעצמו דרך באופן עצמאי, מבלי להעזר בתוכניות ריאליטי כאלה ואחרות. אולי זו אחת מהסיבות שהקהל במהלך הופעות של אמיר דדון כל כך מתחבר אליו ואל שיריו

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של אמיר דדון פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4


אמיר דדון גדל בבאר שבע ובאילת ואת הדרך המוזיקלית התחיל עם חבריו בלהקת "הפרה הקדושה" שהוציאה אלבום אחד. הוא גם שיתף פעולה עם עידן רייכל פעמיים, כשהראשונה היתה בשיר "שאריות של החיים" אותו שר במסגרת האלבום "בין קירות ביתי". בהמשך הוציא את אלבום הבכורה שלו שנקרא "אמיר דדון". באלבום זה ישנם מספר שירים אשר הקפיצו אותו קדימה כמו "חלל", "גלים" והשיר הבולט ביותר אשר הפך לסיפור הצלחה ממש- "אור גדול". לאחר צאתו של האלבום, אליו התלווה גם סיבוב הופעות מוצלח, קיבל אמיר דדון את פרס אקו"ם בתור תגלית השנה של 2010. אלבומו השני "יש אין סוף" יצא בשנת 2013. אמיר דדון סגר מעגל קטן כאשר צירף אליו לסיבוב הופעות את יובל דיין אשר התגלתה אף היא בזכות השיר "שאריות של החיים".

 

סגנון ההופעות של אמיר דדון

סגנונו המוזיקלי של אמיר דדון הניכר בכל הופעה שלו הוא קודם כל רוק בשילוב של מוזיקת נשמה. הקהל בהופעות מרגיש עד כמה כל מילה וכל צליל מגיעים אצל אמיר דדון מתוך נבכי הנשמה. הוא משלב בין מוזיקת נשמה לבין מוזיקת פופ קלילה. שיתופי הפעולה של אמיר דדון עם טובי המוזיקה הישראלית כמו שלמה ארצי, ארקדי דוכין, יזהר אשדות וכמובן עידן רייכל השפיעו על המוזיקה שלו ונתנו לה גוונים שונים.