עמיר בניון החל להופיע ולנגן עוד מילדות עם אביו ואחיו אבי, עימו הקים לימים את "נבל עשור"- חברה להפקה והפצה עצמאית הבאה לתת מענה לשניים במקום חברות התקליטים

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של עמיר בניון פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4


את אלבומו הראשון, "רק את" הוציא עמיר בניון ב- 1999. הוא פרץ לאחר שקיבל מיכה שטרית את החומר והחליט להפיק את האלבום. מאז הספיק להוציא עוד 11 אלבומים שהאחרון בהם, "סופה" יצא בשנת 2015. במיוחד לאחרונה עוסק בניון ברבים משיריו בתחום החברתי והפוליטי. ניתן לראות גם במילות השירים וגם במהלך הופעות כי עמיר בניון מתחבט בינו לבין עצמו ומול החברה במגוון נושאים  ולא מהסס להוציא כאב החוצה. הוא שר מתוך מעמקים ומוציא את רגשותיו. זהו כנראה סוד הקסם שלו.


סגנון ההופעות של עמיר בניון

במהלך הופעות עמיר בניון שר משירי אלבומיו השונים אשר עוסקים בזוגיות, ביחסיו של אדם עם עצמו, בעניינים פוליטיים וחברתיים בוערים ועוד. בשנים האחרונות הוא נמצא בתהליך של חזרה בתשובה והתחבר גם לזמר היהודי. מילות תפילה המשתלבות בתוך מילות השירים או צלילי נעימות יהודיות נשמעים אף הם כך שאל הופעה שלו מגיע קהל מגוון: מבוגרים וצעירים, דתיים וחילונים. גם בנושא המוזיקה הים תיכונית נגע עמיר בניון באחד משיריו. הוא לא מהסס להתעמת עם היחס לזמר הים תיכוני. בתוך הופעות עמיר בניון לא מהסס להוציא תחושות קודרות של כאב,קיפוח וחוסר ישע מתוך רצון אמיתי לבטא את עצמו ואת תחושות אחרים שנשארות כלואות בפנים.