הופעה של עלמה זוהר תיקח אתכם למקומות רחוקים ותציג בפניכם מגוון סגנונות מיוחדים. כל הופעה של עלמה זוהר היא משהו מיוחד שלא חוזר על עצמו

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של עלמה זוהר פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

עלמה זוהר היא אחת הזמרות המיוחדות בארץ שמביאה איתה ניחוחות מכל העולם, החל מאפריקה דרך דרום אמריקה, אירופה וגם טעמים ישראלים, במיוחד באלבומיה האחרונים העוסקים גם במציאות שלנו ובחיים של כולנו. היום היא חלק חשוב בסצנת המוזיקה בארץ, אך עלמה לא קפצה מיד אל עולם המוזיקה אלא הגיעה אליו בדרכה המיוחדת. המקצוע הראשון בו עסקה בבגרותה היה בכלל נגרות... רק מאוחר יותר, במסע שעברה עם עצמה ושינוי שעשתה בחייה, נכנסה לעולם המוזיקה והחלה להופיע. השיר הראשון  שלה איתו פתחה גם בסיבוב הופעות היה "עם הגב" בשנת 2008. מאז הוציאה עלמה ארבעה אלבומים, "דברי" שזכה באלבום זהב, "שלושים ושלוש", "לחם, אהבה" שהופק בעזרת אתר הדסטארט ו- "פלא" שהוא אלבום לילדים.

ממציאה את עצמה מחדש בכל הופעה

הופעה של עלמה זוהר לעולם לא תחזור על עצמה ולא תהיה ידועה מראש. עלמה מתחברת בכל מקום בו היא מופיעה אל הקהל וחושפת בכל פעם פן אחר שלה. עם קולה המיוחד והסגנון המוזיקלי המעניין שלה היא סוחפת אחריה קהל נאמן שמלווה אותה לא רק בהופעה אחת אלא בחלקים שלמים מתוך סיבוב הופעות. עלמה יוצרת קשר עם הקהל ואוהבת להופיע במקומות בהם נוצרת אווירה אינטימית. גם באלבומה החדש לילדים אותו הוציאה לאחר שהפכה לאמא בעצמה ישנם שירים המגיעים ממקומות רחוקים ומדברים לילדים בגובה העיניים, מה שגורם גם להם ליהנות מן ההופעות.