- כאסח בקיץ- מופע היאבקות לכל המשפחה עם כוכבי WWE
תאריך הופעה: שני, 26 אוגוסט 2019
פתיחת דלתות: 18:30
תחילת המופע: 19:30
סוג הופעה: ישיבה
מחיר: ₪ 150
*כולל עמלת מכירה
לרכישת כרטיסים להופעה של - כאסח בקיץ- מופע היאבקות לכל המשפחה עם כוכבי WWE

אחרי המופע המלהיב הקודם "כאסח בפסח" שבו שמנו את ישראל על המפה כסצנה מקצועית וזכינו לראות את הקרב הטוב ביותר שהיה אי פעם על  אדמת ישראל בין דייויד סטאר לג'יי לית'ל ובאירוע בו כוכב WWE לשעבר מאט סיידל זכה באליפות ה-IPWA לאחר שהביס את הרב סוויסה, 

אנו גאים להציג בפניכם מופע נוסף:

SHOOTING FOR THE STARS

קרב אליפות: מאט סיידל (אלוף) נגד דייויד סטאר (טוען לכתר)

---------------------------------------------------------------------

בקרב המרכזי של הערב - כוכב WWE לשעבר מאט סיידל (אוון בורן) יגן על תואר אליפות ה-IPWA מול כוכב ההיאבקות הגדול ביותר כיום באינדיז - דייויד סטאר! 

האם הם יצליחו להתעלות מעל הקרב האגדי של סטאר מול לית'ל? קרב ברמה עולמית כאן אצלנו בארץ בין 2 מהמתאבקים הטובים ביותר שיש כיום לענף ההיאבקות הבידורית להציע. קרב מרכזי שאסור לכם להפסיד!

קרב היאבקות טכני: הרב סוויסה מול רורי גולאק

------------------------------------------------------

אחרי שהפסיד את חגורת האליפות במופע הקודם, הרב סוויסה יעלה לקרב טכני במיוחד עם אחיו של אלוף WWE הנוכחי במשקל קל, דרו גולאק - רורי גולאק! רורי ואחיו, דרו היו צמד במשך זמן רב תחת הכינוי "The Amazing Gulaks" לפני שדרו הצטרף ל-WWE. לסוויסה וגולאק רקע בהיאבקות יוונית רומית וחופשית וצפוי להיות קרב טכני קלאסי. הזדמנות פז שלכם לצפות בגולאק הצעיר לפני שחוטפים אותו ל NXT.

*אנו מתנצלים, אך ניאלץ לדחות את הגעתו של ג'ואי ראיין לארץ. למרות ששילמנו לו את המקדמה למופע, הבנו שהטיסה מלוס אנג'לס לא תאפשר לו להגיע בזמן מכיוון שיש לו מופע ב 24 לאוגוסט שנקבע מראש. 
כתוצאה מכך אנו נאלצים לדחות את הגעתו לפעם הבאה.  

קרב היאבקות נשים: דרסי סטון מול גאיה גלאס

------------------------------------------------------

הסנסציה הבריטית, דרסי סטון תגיע לארץ עם החיוך המדבק וחיבתה לתרבות היפנית ותציג למעריצים בישראל את סגנון ההיאבקות הבריטי.
דרסי תעלה לזירה מול בוגרת בית הספר להיאבקות של ה-IPWA ובוגרת אקדמיית ההיאבקות של לאנס סטורם בקנדה - גאיה גלאס.
לאחר שהרשימה במחנה אימונים עם סיידל ולית'ל לפני "כאסח בפסח", גאיה קיבלה את ברכתם של השניים לעלות לקרב זה.

גיא לנדאו מול הנמר הלבן

שניים מהמתאבקים הטובים ביותר בענף יעלו לזירה אחד מול השני. 

קרב מהיר ומרתק שאסור להפסיד!

יובל גולדשמיט מול ריקסון 

גולדשמיט מגיע לקרב אחרי נצחון חשוב במיוחד בפסח והמומנטום לצדו. הוא נחשב בעיני מעריצים רבים ל"דבר הגדול הבא" בסצנה הישראלית כבר זמן מה. לכן זה מתאים מאד שהוא יעלה לזירה מול ריקסון רואס, אחד המתאבקים הכשרוניים ביותר בסצנה בשנים האחרונות.
ריקסון, שאף זכה לעלות לזירה בארגוני אינדיז ברחבי ארה"ב מהווה השראה לצעירים ובני נוער רבים שרואים בו דמות למופת. זהו קרב שבו אסור לאף אחד מהם לאכזב. מי ייצא עם היד על העליונה?

הנמר השחור נגד הדר הורביץ

הנמר השחור הינו אחד מאבני היסוד של סצנת הרסלינג בארץ. מאידך, הורביץ הוא אחד מהכשרונות העולים הטובים ביותר שיש כרגע בסצנה להציע. הוא החל להתאמן מגיל 10 בביה"ס להיאבקות של ה-IPWA והיאבקות זורמת אצלו בדם. שניהם מגיעים לקרב לאחר הפסדים כואבים במופע הקודם. יש להם הרבה מה להוכיח והמון מה להפסיד. דבר אחד בטוח - הקרב הזה יהיה מלחמה!

IPWA - ממשיכים לפתח את סצנת הרסלינג בישראל בצורה מקצועית בשיא הכוח!

למידע נוסף על ה-IPWA כנסו לאתר שלנו ipwa.co.il או לדף הפייסבוק facebook.com/ipwa1