אלון אולמן - "פריצת גבולות. כיצד להגשים את החיים שתמיד רצית"
תאריך הופעה: שלישי, 16 אוקטובר 2018
פתיחת דלתות: 19:00
תחילת המופע: 21:00
סוג הופעה: ישיבה
מחיר: 100 ₪ עלות הכרטיס כוללת את הספר רב המכר של אלון!
לראשונה בברלה
לרכישת כרטיסים להופעה של אלון אולמן - "פריצת גבולות. כיצד להגשים את החיים שתמיד רצית"

אלון אולמן, המנטור של המדינה בהרצאה המבוקשת: "פריצת גבולות. כיצד להגשים את החיים שתמיד רצית"

הרצאה שהפכה לקאלט. הרצאה בה תקבל את ההשראה, האנרגיה והמוטיבציה לפעול, למרות הפחדים והמעצורים, ולפרוץ פעם אחת ולתמיד את הגבולות המוכרים של מה שאפשרי עבורך! 180,000 כבר חוו וחיים בעוצמה. ומה איתך?

הרצאה שתקדם אותך בעוצמה ובמהירות שלא הכרת לחיות את החיים שמגיעים לך.

כתבה בחדשות שישי ערוץ 10 על אלון אולמן ו"קוד המנצח": https://www.youtube.com/watch?v=9Dmo3svCyXs

אודות אלון אולמן אלון אולמן, מומחה בהצלחה מעשית ופריצת גבולות, המנטור של ישראל. כל המופעים שלו בהשתתפות מאות עד אלפי אנשים מדי חודש כולם SOLD OUT שבועות מראש. "סיפורו של איש הברזל" היא ההרצאה הנמכרת ביותר בישראל מזה 7 שנים. מעל 160 אלף איש השתתפו בה. כמייסד ובעלים של קבוצת "קוד המנצח", ב 8 השנים האחרונות עזר למעל 250 ארגונים ועשרות אלפי אנשים להשיג את המטרות וההצלחה המעשית שלהם בעוצמה ובמהירות שלא הכירו.

רוב האנשים לא חיים את החיים שהם היו יכולים לחיות. כשמבינים את החוקים ובונים תמונה מנצחת, הדרך לקבל שליטה מיידית על החיים היא קצרה.

אלון מספק את הידע, הכלים והסביבה ומבעיר את התשוקה והמוטיבציה שתעזור לכם להגיע לשם ולחיות כמנצחים ביחסים,\ בקריירה, בגופניות, בהגשמת השאיפות. בכל תחומי החיים.

לפני מספר שנים היה אלון על סף מוות, כששרד פעמיים אירוע נדיר של קריסת ריאה. הוא הבין, שאם החיים הציבו לו גבולות כל כך ברורים הוא חייב לנסות ולמתוח אותם קצת... אלון הפך את הנחישות ואת פריצת הגבולות הפיזיים והמנטליים לאורח חיים. לאחר שכמעט מת, התחיל לחיות בעוצמה ומאז הוא מקדיש את חייו בתשוקה ובלהט בלתי מתפשר לחקור, למפות, למדל ולהגיש באופן פרקטי את ה-DNA של ההצלחה המעשית, "מה עושה את ההבדל" בין המנצחים לבין השאר.

אלון אולמן, איש הברזל, מייסד ובעלים של קבוצת "קוד המנצח". יוצר מודל "קוד המנצח" להצלחה מעשית. אלון מנחיל את ההכרה וההשראה שהכול אפשרי ותלוי רק בנו תחת 4 הנחות יסוד: הצלחה זה לא פוקס אנשים רגילים מייצרים תוצאות לא רגילות אנחנו כותבים את הסרט של החיים שלנו אפשר ללמוד את זה ולקבל שליטה מידית על החיים.

אלון הוא סגן אלוף במילואים, עם ניסיון עשיר במנהיגות, מפקד ספינות טילים, מדריך ראשי בקורס חובלים, מדריך בכיר במכללה לפיקוד ומטה. בעל תואר ראשון בכלכלה בהצטיינות, ותואר שני במנהל עסקים בהצטיינות, Master Coach, מרצה באקדמיה והמאמן המנטלי של נבחרת ישראל בכדורגל. חבר ויו"ר לשעבר בארגון "שולחן עגול" ישראל, חבר באגודת "ידידי מכון וינגייט". נשוי באושר ואב לשלושה.

"להשגת כל יעד ומטרה, השאלה היא לא האם אני יכול אלא מה אני מוכן לעשות כדי שזה יקרה" - אלון אולמן.

מגזין "ליידי גלובס", אוגוסט 2014: "אולמן מביא סוג של רוקנרול. הוא מאובזר בסיפור אישי יוצא דופן ובמתודולוגיה סדורה, שגורמים לך לחשוב שאם הוא עשה את הטרנספורמציה, אז אולי זה בכל זאת אפשרי. אולמן ינסה להחדיר לכם לראש שהכול אפשרי, שהוא פיצח את הקוד להגשמת יעדים. הוא משפריץ כריזמה, מגיש באנרגיה גבוהה ובמהירות כמויות אדירות של ידע."

חדשות שישי בערוץ 10, אוקטובר 2015: "אלפי האנשים שחוו את המופע, מייחסים לאיש תכונות של גורו. אולמן משתמש בסיפור חייו כמשל לחיים עצמם, ולאיך הופכים אותם למוצלחים יותר."