רותם כהן
פזית עוז
תאריך הופעה: שבת, 02/12/2017
פתיחת דלתות: 19:30
תחילת המופע: 21:30
סוג הופעה: ישיבה
מחיר: 130 ₪

עם צאת אלבומו החדש  "לא דמיינתי", השני במספר, רותם כהן יוצא בסיבוב הופעות באולמות בכל רחבי הארץ עם שירים משני אלבומיו, בהפקה מושקעת וייחודית שהופכת את המופע לחוויה יוצאת דופן בה הקהל הנאמן של רותם לוקח חלק אינטגרלי ומשמעותי. במופע מבצע רותם את מיטב הלהיטים: אל העולם שלך, רק תחזור, כולם יגידו, בואי נדבר, אקוט שרי, איזה עולם, לא דמיינתי ועוד רבים וטובים.. הפקת המופע הופקדה בידיו המוכשרות של יוסי מור.

אלבום הבכורה שלו  ״אל העולם שלך״, זכה להצלחה גדולה, הגיע תוך זמן קצר למעמד אלבום זהב והיווה נקודת פריצה. באותה שנה קטף רותם את התארים "פריצת השנה" בתחנות הרדיו השונות ו"תגלית השנה" של אקו״ם. עם צאת האלבום יצא רותם לסיבוב הופעות מצליח והפך לאחד מהיוצרים המוערכים והמסקרנים, סוחף אחריו קהל נאמן ונלהב שמצביע ברגליים וממלא את הופעותיו עד אפס מקום.

באוקטובר 2015 יצא אלבומו השני " לא דמיינתי" שהושק במופע חגיגי בהיכל התרבות בת"א והיה יריית פתיחה מוצלחת לסיבוב ההופעות החדש.

מן הביקורות:

"רותם כהן כבש את היכל התרבות בת"א עם להיט אחר להיט ועם קהל צמא ומעריץ. שנה לאחר צאת אלבום הבכורה ושבועיים אחרי שהאלבום השני נולד, הוא התייצב מול היכל גדוש ומעריץ שמיד שר בהתלהבות כל מילה. בין השירים כהן מרבה לדבר ומפגין חוש הומור, מרגיש כל כך בבית.. להיט רודף להיט, אבל זו הכריזמה של כהן שמעמיקה את ההתאהבות של הקהל. אין ספק שכהן עוד יחזור אל היכל התרבות. את הדרך לשם הוא כבר יודע. ( אמיר שוורץ, ידיעות אחרונות)

"כהן הוא פרפורמר אדיר.. בכריזמה נוטפת סקס אפיל וצ'ארם שאי אפשר להישאר אדיש לגביהם...לאורך כל המופע רותם שומר על קשר ישיר, אינטימי ומלא הומור עם הקהל, מצליח לרתק ולעניין לאורך כל המופע, להותיר את הקהל מהופנט הן לקולו, הן לשיריו והן לפרפורמנס שלו. כהן מתנועע, מפזז, לא נח לרגע, יורד אל הקהל, מנשק, מחבק, וניכר שהוא באמת בא לעשות כיף, ליהנות ובעיקר לשמח ולרגש.. אם בא לכם להתרגש, לשמוח, לרקוד או פשוט ליהנות ממוסיקה טובה, מזמר טוב שלראותו מופיע זו חוויה לא פחות גדולה מלשמוע אותו שר או יוצר – לכו למופע של רותם כהן, רק אל תשכחו להביט ממחטות, כי אתם הולכים להתרגש  ובעיקר להזיע מהחום והאהבה שכהן מרעיף לצופיו…" )דודי פטימר (TLVTIMES

"לכהן יש כריזמה גבוהה ויכולות למגנט קהל מכוח השילוב בין מה שהוא משדר- ישירות ופשטות בגובה העיניים, כנות, חוש הומור והשירים שהוא מבצע. זמר ופרפורמר שמרתק את עשרות אלפי הנוהים אחריו בהופעות ברחבי הארץ. ההתנהלות הבטוחה שלו, המראה העוצמתי שלו על במת ההיכל, הטבעיות שבה הופיע ונטמע עמוק בלב המעריצים, הזכירו מגנטים גדולים של קהל כמו יהורם גאון, בעז שרעבי ואפילו שלומי שבת. זה היה מפגן עוצמה מרשים. לפי המופע הזה הממלכה שלו רק הולכת וגדלה. רותם כהן של "לא דמיינתי" מוכיח שהאלבום הראשון לא היה הצלחה חד-פעמית. שיש כאן אמן מיינסטרים להרבה שנים)." אסף נבו, רמקולים)

"במהלך המופע, היטיב רותם לשלב שירים הן מהאלבום החדש שכמה מהם כבר נצרבו כלהיטים במצעדי ההשמעות והן מאלבום הבכורה ששיריו כבר הפכו להמנונים עבור קהל המעריצות, אין ספק כי הרומנטיקה המוזיקלית של רותם כהן יחד עם אופיו ודמותו הישירה, הפשוטה, הכנה וחסרת הקלישאות והתחפושות, מיטיבה לחדור וללכוד לבבות רבים ואין לי כל ספק כי סבב ההופעות החדש שהחל אמש ויעבור ברחבי הארץ באולמות הגדולים יהווה מסע רווי אהבה והערצה…" (יובל אראל)