תרועת הפסטיבלים - השירים הגדולים של פסטיבלי הזמר - חני נחמיאס ומשה דץ
תאריך הופעה: שישי, 28/04/2017
פתיחת דלתות: 20:00
תחילת המופע: 22:00
סוג הופעה: ישיבה
מחיר: 100 ₪
לראשונה בברלה
לרכישת כרטיסים להופעה של תרועת הפסטיבלים - השירים הגדולים של פסטיבלי הזמר - חני נחמיאס ומשה דץ

התגעגעתם? גם אנחנו.

רוצים להתרפק על נוסטלגיה שתעשה לכם צביטה קטנה בלב? גם אנחנו.

המופע הכי מרגש והכי ישראלי שיש עולה בימים אלה לבמות ברחבי הארץ:

המיטב משירי פסטיבלי הזמר של כל הזמנים.

מה בתפריט: שירים שהפכו נכס צאן ברזל, כמו: ערב בא, אהבתיה, על כפיו יביא, שיר לערב חג, ליל חנייה, כשאהיה זקן, חייך וחיי,  לצד להיטים שכבשו את העולם, כמו: אדון עולם, הללויה, כאן.

אל הבמה יעלו ויבואו: חני נחמיאס ומשה דץ.

השניים שחברו יחד לצורך המופע, מגישים את השירים הבלתי נשכחים ברגישות ובהתרגשות, באהבה ובמסירות, תוך שהם מספרים על ילדותם, על הכמיהה להופיע על במה, על הגעגוע לארץ ישראל הנאיבית והיפה של פעם וגם חושפים פרטים עסיסיים, שמאחורי השירים הגדולים.

חני נחמיאס  (ילדת גבעתיים)  ומשה דץ (ילד חיפה), עלו על הבמה בגיל 10. שניהם התגלו כילדי-פלא וחלמו לשיר ולהופיע על הבמה. משה דץ הופיע לראשונה בפסטיבל הילדים 1972 ושר לצידה של עפרה פוקס, אשתו של אהוד מנור ז"ל. שנה לאחר מכן, הופיע בפסטיבל, לצידה של ציפי שביט. חני התגלתה באותו גיל, כשגילמה את חנה'לה ושמלת השבת.

השנים המעצבות של השניים, היו כרוכות קשר הדוק בשנות הזוהר הבלתי נשכחות של פסטיבלי הזמר, שהיו בגדר אוצר תרבותי לאומי. שירי הפסטיבלים הפכו ללהיטים שהושמעו והושרו בכל הזדמנות ובכל מקום.

עם שחרורם של חני ודץ מהלהקות הצבאיות בנו את עצמם השניים לאט ובטוח כאייקונים מובהקים בעולם הבידור הישראלי. במרוצת השנים שיתפו פעולה על הבמה ופיתחו יחסי חברות אישיים מחוצה לה.

החברות הגדולה של השניים לצד געגוע משותף אל הימים ההם והשירים ההם, הביאה אותם אל חדר החזרות לשיתוף פעולה יחיד במינו.