קובי פרץ הוא מזמרי הז'אנר הים תיכוני הפופולארים ביותר בשנים האחרונות. ניתן לשמוע את שיריו במגוון תחנות רדיו, לראותו מתראיין בתוכניות טלוויזיה וכמובן במהלך הופעות הנערכות על הבמות הגדולות ביותר בארץ וביניהן גם קיסריה

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של קובי פרץ פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

קובי פרץ גד בבית מוזיקלי. אביו היה זמר במרוקו והופיע שם בפני המלך באופן קבוע, כך שמילדות החלה אהבתו למוזיקה. קובי הוא אמן פורה במיוחד והספיק להוציא כבר 10 אלבומים ועוד שני אלבומי הופעה. הראשון שבהם יצא ב- 1992 והאחרון ביניהם, "סה לה וי", יצא ב- 2014. קובי פרץ מגוון את שיריו ויוצר שיתופי פעולה מעניינים, למשל עם הזמרת הדרוזית אסאלה או בשיר עם אישתאר אשר זכה במקום ראשון בתחרות בינלאומית. 

 

סגנון ההופעות של קובי פרץ

הופעה של קובי פרץ היא חוויה ולכן יש לו קהל מעריצים שהולך אחריו וגדל משנה לשנה. השילוב של מוזיקה ים תיכונית יחד עם פופ דאנס הוא שילוב מנצח שגורם לרבים משיריו להפוך ללהיטים מוכרים המושמעים פעמים רבות ביום ברדיו. ניתן גם לשמוע אנשים ברחוב המזמזמים אותם בהנאה. קובי פרץ אוהב הופעות גדולות ומלאות בהמוני אנשים אשר ישירו יחד איתו. עם זאת הוא מקפיד להופיע במקומות קטנים יותר בהם יווצר קשר חם וקרוב עם הקהל. בין אם מדובר במקום קטן ובין אם בגדול, נוכחותו והכריזמה שלו מורגשת היטב וכך גם האנרגיות והלהט שבאוויר, וזהו סוד הקסם וסוד ההצלחה שלו.