ישראל קטורזה הוא אחד מאותם סטנדאפיסטים שלא צריכים להתאמץ בכדי להצחיק. הקהל צוחק במהלך הופעות שלו כבר כאשר הוא עולה לבמה עוד בטרם אמר מילה

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של ישראל קטורזה פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4


הוא אחד הסטנדאפיסטים הוותיקים ביותר, אלה שכבר רכשו להם מקום של כבוד על במת הסטנד אפ הישראלית. לקהל מספיק לראות את פרצופו המשעשע בתחילת הופעה בכדי להכנס למוד של צחוק בלתי נפסק. קטורזה התחיל את דרכו בעולם הסטנד אפ כבר לאחר הצבא, אך כבר בתקופת הצבא, כאשר שירת בקבע בבסיס חיל האוויר במצפה רמון היה מופיע ומצחיק את האנשים סביבו ומדי פעם מופיע גם בקאמל קומדי קלאב. לאחר שהשתחרר למד משחק בבית הספר של יורם לוינשטיין (בחור רציני, מסתבר...). הוא פרץ לתודעה הישראלית דרך פינה בתוכנית של דידי הררי ולאחר מן דרך הופעה בפינה קבועה בתכניתו של דודו טופז ומכאן הדרך נפרצה לחלוטין. קטורזה לא רק סטנדאפיסט אלא הופיע גם בתיאטרון ובקולנוע.
סגנון ההופעות של ישראל קטורזה

למרות הופעות רבות בכל רחבי הארץ, האולמות בהם מופיע קטורזה מתמלאים במהירות. הוא מהווה מכנה משותף לרבים פשוט כי הוא צוחק על מצבים רבים אותם כולנו עוברים בחיי היום יום. קטורזה מביא את חיי המשפחה המורכבים והענפים שלו כאבא לשבעה ילדים אל תוך ההופעות ומספר בפתיחות על ההרפתקאות הרבות שהוא עובר עם משפחתו. הוא מדבר על מערכות יחסים עם אשתו, ילדיו ואנשים סביבו, מספר על מטלות היום יום כמו קניות בסופר, ועל כל הסיטואציות או המצבים האבסורדיים בהם הוא נתקל. ישראל קטורזה גורם גם לאדם המופנם ביותר לצאת מהאולם עם חיוך רחב על הפנים.