גורי אלפי הוא אחד הסטנדאפיסטים, הקומיקאים, והיוצרים הבולטים שיש לנו. הוא נכנס לליבו של הקהל הישראלי והתמקם היטב בתוך הקונצנזוס כך שאל הופעות סטנדאפ שלו מגיע קהל מגוון ואל כולם הוא מצליח לדבר

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של גורי אלפי פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

גורי אלפי פרץ יחד עם התכנית פלטפוס אותה הקים ולאחר מכן השתתף בתכנית דומינו שנראית כאחותה הקטנה של פלטפוס. שם שיחק יחד עם אדיר מילר, רועי בר נתן, רותם אבוהב ואסי כהן. עם אסי כהן יצא לסיבוב הופעות בן מספר שנים עם "המופע של אסי וגורי" שבעקבותיו לא היה אדם במדינה שלא הכיר את השניים. הצמד הופיע גם בתכנית "שידורי המהפכה" בערוץ 2. לאחר דרך משותפת יחד החליט הצמד להתפרק ומאז גורי אלפי משלב בין הופעות סטנדאפ לבין טלוויזיה בתכנית "משחק מכור" שהפכה ל"מצב האומה" ולבסוף ל "גב האומה".

 

סגנון ההופעות של גורי אלפי

במהלך הופעות גורי אלפי מספר מגוון בדיחות וצוחק על חייו האישיים, עם דגש על חיי משפחה (הוא אב לארבע בנות...), נושאים חברתיים וכל המתרחש בארץ. מלבד הטקסטים המצחיקים, לגורי עצמו יש חלק לא פחות חשוב בריתוק הקהל אליו: טון הדיבור, שפת הגוף והתנועות, או הערות שנונות שמגיעות באופן ספונטני- כל אלה מצטרפים אל הטקסט המובנה. הוא יוצר קשר ישיר עם הקהל, כך שכל הופעה נראית שונה במידת מהמן האחרות. זהו סוד הקסם שלו שהופך אותו לאחד הסטנדאפיסטים המבוקשים ביותר בארץ. הוא מצליח לשלב בין מופעים שהם שלו בלבד לבין עבודת צוות בתכנית המשודרת בזמן פריים טיים.