הופעות של גרייניק ואלתרמן התחילו אי שם בשנות ה-90, ב"פלטפוס". מאז ועד היום, הם עדיין מופיעים, ומוכרים בעיקר בשל סיבוב ההופעות של ילדים סורגים לאלוהים

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של גרייניק ואלתרמן פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4להעלות את המופע "ילדים סורגים לאלוהים" ששמו קוצר מאוחר יותר ל- "ילדים סורגים". בהמשך לא היה ניתן כבר לפספס אותם בתכנית "פלטפוס" בה השתתפו גם ירדן בר כוכבא, תומר שרון, דני קרפל ועוד. הם שיחקו שם שלל דמויות כמו צחי או איציק שאותם שיחק עידן אלתרמן ומאיר או חזי שאותם שיחק אבי גרייניק יחד עם שאר הדמויות של נווה חמציצים. המופע "ילדים סורגים" דיבר על הכל, כלל את הדמויות המצחיקות והמוכרות ובמהלכו הראו השניים גם איך נראים ביסלי גריל, כרוב ושלל מאכלים מוזרים... בנוסף למופע המשותף ולאחר הפסקתו עשה כל אחד מהם שלל דברים אחרים כמו תיאטרון, קולנוע, טלוויזיה ומוזיקה. היום חוזרים גרייניק ואלתרמן בסיבוב הופעות של "ילדים סורגים 2", מופע חדש - ישן בו הם חוזרים לדמויות האהובות אך גם צוחקים על חייהם העכשוויים כבעלי משפחות.

 

סגנון ההופעות של גרייניק ואלתרמן

אמנם גרייניק ואלתרמן חזרו להופיע יחד לאחר כעשר שנים של הפסקה, אך במהלך הופעה נראה כי מעולם לא נפרדו. האנרגיות והצחוקים שהם מוציאים מן הקהל הם עצומים. נראה שהם מכירים זה את זה כ"כ טוב שגם עשרים שנה של עבודה לחוד לא תפריע לכימיה המופלאה הזאת לעבוד. גרייניק ואלתרמן משחקים גם היום את צחי, מאיר, חזי או איציק ושלל דמויות אחרות מנווה חמציצים ומפלטפוס האגדית בכלל, משלבים בין נוסטלגיה לחיים עכשוויים והתוצאה - הופעה שכל כולה צחוק והנאה גם לגרייניק ואלתרמן וגם לקהל.