בועז שרעבי אחראי ללא מעט שירים שהפכו  לקלאסיקות ישראליות: "לתת", "הלואי", "ברית עולם", "לשיר איתך" אותו שר עם שושנה דמארי ועוד. בועז שרעבי מעיד על עצמו באחד הראיונות שהוא רומנטיקן חסר תקנה וכי חשוב לו לגעת בלב המאזינים בהופעות שלו

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של בועז שרעבי פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4

 

הוא ללא ספק עושה זאת בהצלחה רבה. הוא מופיע כבר 45 שנה והחל את דרכו בתור מתופף ומנגן על כלי הקשה במגוון הופעות של זמרים שונים. מאוחר יותר פרץ קדימה והפך לזמר בפני עצמו. הוא הוציא עד היום 12 אלבומים, 7 אלבומי אוסף ושני אלבומים שהוקלטו במהלך הופעה. בתחילת דרכו כזמר זוהה יותר עם המוזיקה המזרחית. לאחר שהות בארצות הברית חזר ושילב בשיריו פופ, רוק ומוזיקה ים תיכונית כך שהוא אינו מזוהה היום עם ז'אנר מסויים ונוגע בכל העם.

 

סגנון ההופעות של בועז שרעבי

בימים אלה נמצא בועז שרעבי בסיבוב הופעות בעקבות אלבומו האחרון שיצא בשנת 2015, "חיי אדם". אלבום זה, בדומה לאלבום הקודם, הופק ע"י עמית צח. במהלך הופעה בועז מנגן ושר מכל הלב והנשמה. יש לו קול גדול החודר ללב הקהל שמכיר את מילות כל השירים. הקהל המגיע  הוא הטרוגני: צעירים ונוער יחד עם מבוגרים המלווים את בועז שרעבי בכל 45 שנותיו כזמר, בני כל העדות, חיילים אשר בחרו את השיר "לתת" כשיר האהוב ביותר בזמר העברי במצעד היובל של גלי צה"ל. אמנם בועז כבר אינו צעיר בגיל אך על סמך העובדה שאל הופעות שלו מגיעות מעריצות צעירות ונלהבות ניתן לראות שבנשמתו הוא צעיר ומדבר לכולם.