ארקדי דוכין התחיל את דרכו המוזיקלית כאשר למד באופן עצמאי בילדותו לנגן בגיטרה בס ובפסנתר. בגלל קשיי שפה, דרכו בארץ, לאחר שעלה בגיל 15, לא היתה קלה. הוא הכיר את מיכה שטרית עוד בזמן השירות הצבאי וכשעברו השניים לתל אביב הקימו את הלהקה "החברים של נטאשה" וכאן הגיעה הפריצה ששניהם ייחלו לה

לצפייה בלוח ההופעות שלנו לחצו כאן

לבירור לגבי ההופעה הקרובה של ארקדי דוכין פנו אלינו בטלפון: 04-6369993/4


שני האלבומים שהוציאה הלהקה הצליחו מאוד. במקביל עבד גם ארקדי דוכין באופן עצמאי והוציא מספר אלבומים שכוללים שירים מצליחים מאוד כמו "חדר משלי", "מרוב אהבתי" ועוד. במקביל להוצאת אלבומים וסיבובי הופעות עם הלהקה או בקריירת הסולו שלו לאחר פירוקה, ארקדי דוכין נחשב ליוצר מבוקש שכתב שירים לזמרים רבים כמו נורית גלרון, אריק סיני, שם טוב לוי, יוסי בנאי ועוד.


סגנון ההופעות של ארקדי דוכין

ארקדי דוכין נמצא כעת בעיצומו של סיבוב הופעות בו הוא מופיע עם שיריו האהובים מקול הזמנים, החל מאלבומה הראשון של "החברים של נטאשה" ועד אלבומו האחרון, "ספטמבר". בכל הופעה שר ארקדי דוכין מהלב ומעומק הנשמה. ניתן לראות כי חייו כעת רגועים ושלווים יותר והסערות שבהן לוותה שירתו בעבר כמעט לגמרי שככו, אך עדיין הוא יוצר וזמר ייחודי, בעל קול מיוחד ששר ממקום רוחני ועמוק. למילות השירים שלו יש כוונה ומשמעות וכאשר הוא יושב מאחורי הפסנתר ומנגן ברוגע, הקהל נהנה ונכנס אל תוך השיר. אמנם ניתן לראות את ארקדי דוכין בפרסומות בטלוויזיה לאחרונה, אך הדבר כמובן אינו בא על חשבון היצירה והשירה.